Wagi sportowe, elektroniczne.

6 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Waga łazienkowa SCALE 100 szklana
Najlepiej oceniany
 

Troska o sylwetkę

Dla wielu osób uprawianie sportu służy przede wszystkim temu, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Nic w tym dziwnego – tuż obok zdrowej diety jest to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, by osiągnąć wymarzoną figurę. W przypadku sportowców kontrola wagi bywa podwójnie ważna, szczególnie kiedy uprawiają jakąś dyscyplinę zawodową i muszą ściśle się trzymać określonych standardów. Całkiem oczywiste, że do tego celu jest nam potrzebny prosty, popularny przedmiot – czyli waga.

Odejmuj kilogramy!

Waga elektroniczna to skuteczna metoda na pomiar masy naszego ciała. Dokładność nowoczesnych urządzeń jest zauważalna gołym okiem, dzięki czemu można liczyć na to, że wyniki będą poprawne i umożliwią nam dążenie do określonej wagi. W ofercie Decathlonu znalazły się produkty ze sprawdzonych źródeł, dlatego możemy zagwarantować ich prawidłowe działanie oraz żywotność. Możesz zatem nam zaufać i zaopatrzyć się w urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania w nawet najmniejszych szczegółach.

Wagi do kuchni

To, co bezpośrednio łączy się z dbaniem o sylwetkę, to oczywiście dieta. Dlatego wszyscy sportowcy i nie tylko skrupulatnie zwracają uwagę na to, co jedzą i jak przygotowują swoje posiłki. W przyrządzaniu kolejnych dań niezastąpiony okaże się z pewnością przelicznik kuchenny, który służy do dokładnego odmierzania proporcji poszczególnych składników. W asortymencie Decathlonu znajdziesz również ten produkt, w związku z czym codzienne gotowanie stanie się jeszcze łatwiejsze, a wymarzona figura jeszcze bliższa.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę