Żeglarstwo

(93)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Sporty
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Kalosze żeglarskie SAILING 100
Spodnie żeglarskie SAILING 500 damskie
Koniec serii
TRIBORD Spodnie żeglarskie SAILING 500 damskie
299,99 zł
349,99 zł −14%
U Ciebie za 2 dni
Kalosze żeglarskie Tribord Sailing 500
Koniec serii
TRIBORD Kalosze żeglarskie Tribord Sailing 500
149,99 zł
179,99 zł −16%
(24)
U Ciebie za 2 dni
Daszek żeglarski Tribord Sailing 500
Nowość
Kurtka żeglarska OFFSHORE damska
Koniec serii
TRIBORD Kurtka żeglarska OFFSHORE damska
799,99 zł
849,99 zł −5%
(3)
U Ciebie za 2 dni
Mitenki żeglarskie Tribord 500
KURTKA ŻEGLARSKA SAILING 500 DAMSKA
Koniec serii
TRIBORD KURTKA ŻEGLARSKA SAILING 500 DAMSKA
399,99 zł
449,99 zł −11%
(1)
U Ciebie za 8 dni
Kapelusz żeglarski Tribord Sailing 100
SZORTY ŻEGLARSKIE SAILING 100 DAMSKIE
Ecodesign
Kurtka żeglarska softshell Sailing 900 damska
Najlepiej oceniany
Czapka żeglarska SAILING 100
 

Żeglarstwo – wyruszamy w daleki rejs

Jesteśmy z Tobą zarówno na lądzie, jak też na środku oceanu. Decathlon jest fanem wszystkich dyscyplin sportowych i każdej aktywności. Towarzyszyć Ci możemy podczas rejsu i żeglugi. Żeglarstwo traktujemy zarówno jako rekreację, alei aktywność dla profesjonalistów, dla których niekiedy jest to praca. Żeglarstwo to doskonały pomysł na spędzenie wakacji w zupełnie inny sposób – na morzu lub jeziorze. Może być też urozmaiceniem rodzinnych wyjazdów, istnieje szansa, że w ten sposób zainspirujesz dzieci do spędzania czasu wolnego inaczej niż przed monitorem komputera. Żeglarstwo można uprawiać w każdym wieku. Towarzyszy temu mnóstwo emocji i adrenaliny. To również nauka współpracy i odpowiedzialności.

Twój pierwszy rejs?

Przygotujemy Cię do niego odpowiednio! Musisz wiedzieć, że na morzu warunki bardzo szybko się zmieniają. Pogoda jest też inna niż przy brzegu i na lądzie. Potrzebować więc będziesz nie tylko odpowiedniego stroju na słoneczne dni, ale też skutecznej ochrony przed wiatrem i deszczem. Oferta żeglarstwo obejmuje praktyczne kurtki przeciwdeszczowe z kapturem, ciepłe polary chroniące przed zimnem, długie spodnie z wytrzymałego materiału, krótkie szorty, a także bieliznę termoaktywną. Musisz pamiętać, że żeglarstwo będzie sprawiać przyjemność tylko wtedy, kiedy będzie bezpieczne. Każdy uczestnik rejsu powinien posiadać kamizelkę ratunkową.

Profesjonalne żeglarstwo

Jeżeli nie jesteś już żeglarzem amatorem, to wiesz, że do tej aktywności potrzebne jest coś więcej niż tylko żaglówka. Wybierz potrzebne Ci akcesoria żeglarskie. Oferujemy liny żeglarskie o różnej długości, szekle i kotwice oraz praktyczne wyposażenie łodzi, jak np. żeglarskie karabińczyki, boje kotwiczne, kompasy żeglarskie i tarcze sygnalizacyjne morskie. Oferta żeglarstwo to również plecaki, saszetki i bidony, które przydadzą się na pokładzie do zabezpieczenia przed wodą rzeczy osobistych. Zadbaj też o swój wzrok. Woda odbija promienie słoneczne, które oślepiają i mają niekorzystny wpływ na zdrowie naszych oczu, dlatego polecamy zakup specjalnych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę