QUECHUA

Mała, prosta i kompaktowa budka turystyczna.

Namioty Namioty - Budka Arpenaz 0 QUECHUA - Kemping
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/ab753ecc3c424d00b26388db0c857f49.zip/index.html
Namioty

Budka turystyczna Arpenaz 0 QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: dla turystów, do ochrony przed słońcem, wiatrem lub drobnym deszczem. Mała, prosta i kompaktowa budka turystyczna.
Kod produktu : 8358351
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary i wagawymiary po złożeniu Trójkąt 1 m².
Wysokość max. 105 cm. Pokrowiec cylindryczny 38 cm x 9 cm.Waga 1 kg
Przestrzeń Schronienie dla 1 siedzącej osoby dorosłej lub 2 dzieci.
Ochrona przed słońcem Tkanina tropiku zatrzymuje promienie UV (UPF 30). Uwaga: znaczna ilość promieniowania UV przedostaje się przez otwarte wejście - chroń skórę.
Rozkładanie / składanie Tradycyjne rozkładanie i składanie, bardzo proste, 2 rurki z włókna szklanego należy włożyć w korytarze na dachu.
Wodoodporność Chroni przed drobnym deszczem (dach z poliestru powlekanego poliuretanem i podłoga z polietylenu 120 g/m²) -- Uwaga! Szwy nie są uszczelnione: budka nie jest całkowicie nieprzemakalna.
Ochrona przed wiatrem Wszystkie nasze namioty przechodzą testy w tunelu aerodynamicznym na obrotowej platformie, co umożliwia ekspozycję każdego boku namiotu na wiatr. Prawidłowo rozstawiony namiot ze wszystkimi linkami dobrze naciągniętymi jest odporny na wiatr wiejący z prędkością mierzoną przy ziemi i wynoszącą 40 km/h (siła 5).
Stelaż / Szpilki Stelaż Z włókna szklanego pełnego, bardzo odpornego na złamania.Szpilki Ze stali galwanizowanej, o średnicy 5 mm: bardzo odporne na skręcanie.
Gwarancja Wszystkie nasze namioty posiadają 2-letnią gwarancję na normalne użytkowanie (faktura lub paragon stanowią dowód daty i ceny zakupu).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW