TRIBORD

Stabilny i powolny bumerang, łatwy w użyciu!

Bumerang 4ramienny praworęczny

Przeznaczenie: dla początkujących lub średnio doświadczonych miotaczy, od 12 lat, bumerang łatwy do złapania. Dost. dla lewo i praworęcznych. Czteroramienny bumerang o kolistej trajektorii lotu, wyjątkowo stabilny i powolny, umożliwia przygotowanie się do jego powrotu i chwycenia go.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8332458
INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary

Długość ramion: 14,5 cm.
Bumerang czteroramienny z wtryskiwanego polipropylenu.
Grubość: 4 mm.

Właściwości

Bumerang czteroramienny o płynnych liniach.
Kolista trajektoria lotu, wyjątkowo stabilna i powolna, umożliwia przygotowanie się do jego powrotu i aby ułatwić chwycenie go.
Ergonomiczna budowa ułatwia chwycenie, zagłębienie na końcu ramienia pozwala w naturalny sposób umieścić w nim zgięty palec wskazujący.

Szerokie ramiona zapewniają mu dobrą nośność.

Bumerang jest tolerancyjny, wybacza błędy rzucającego.
Można go rzucać przy braku wiatru lub przy słabym wietrze.

Shape

Bumerang oparty na sprzęcie wyczynowym, ale dostępny dla szerokiej klienteli. Ramiona tego bumerangu czteroramiennego są wygięte do tyłu, co w konsekwencji generuje niższą trajektorię lotu, bliższą ziemi.

Bumerang w wersji dla lewo i praworęcznych

Jak każdy bumerang, Bumerang TRIBORD posiada krawędź natarcia i krawędź spływu. To dlatego bumerang dla praworęcznych nie może być rzucany przez osobę leworęczną. Ten model jest więc dostępny w wersji dla prawo i leworęcznych.
Krawędź natarcia zawsze musi być ustawiona przodem do kierunku rzutu.
Z TYŁU BUMERANGU ZNAJDZIESZ WSKAZANIE, CZY JEST ON PRZEZNACZONY DLA LEWO CZY PRAWORĘCZNYCH

Jak rzucać bumerang?

Rzucaj bumerang z widoczną stroną kolorową - strona kolorowa skierowana do Ciebie. Ustaw się twarzą do wiatru.

Ustaw bumerang prostopadle do ziemi.

Lekko nachyl bumerang o około 15 stopni.
Rzuć bumerang pod kątem 45 stopni w stosunku do wiatru. UWAGA! Nie rzucać bumerangu na płasko. Początkujący mają tendencję do rzucania bumerangu płasko. Skutkiem takiego rzutu bumerang wystartuje ostro do góry, a następnie spadnie na ziemię.

Sposoby zawodowców!

Aby uzyskać bardziej precyzyjną trajektorię, należy nieco zmodyfikować położenie ramion bumerangu.

Zalecamy lekkie skręcenie krawędzi natarcia ramion i ugięcie ich do góry, aby skrócić i obniżyć trajektorię, kiedy pogoda jest bezwietrzna.

Jeśli wiatr jest mocniejszy, zawiąż małą gumkę na końcu każdego z ramion; obciąży to nieco bumerang i znacznie wyhamuje go pod koniec lotu.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Gama bumerangów Tribord powstała we współpracy z międzynarodowym mistrzem w tej dyscyplinie. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane podczas użytkowania przez ekspertów, aby zdefiniować ich najbardziej odpowiedni kształt, żeby ułatwić uprawianie tego sportu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON