ARTENGO

Wygodne i przyczepne

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/4023e5698e2249e495e318f920142b8a.zip/index.html

Buty Artengo PS 860 męskie

Przeznaczenie: do regularnej gry w padla. Przyczepne i wygodne. Wygodne i przyczepne. Odpowiednie do dynamiki gry, jaką zazwyczaj mają osoby grające regularnie. Przyczepna podeszwa Clay.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8330376
INFORMACJE TECHNICZNE
Trzymanie Wzmocniona syntetyczna cholewka ogranicza deformację przy ruchach bocznych. Miękka podeszwa doskonale dopasowuje się do ruchów stóp. Wnętrze buta na wysokości kostki zostało opracowane tak, by zapewniać większy komfort podczas gry.
Amortyzacja System Diapad 3 (lepkosprężysta wstawka z EVA) pod piętą bardzo dobrze pochłania wstrząsy i zapewnia długotrwałą amortyzację.
Podeszwa środkowa z odlewanej i formowanej ciśnieniowo pianki EVA. Konstrukcja składająca się z 2 osobnych paneli gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania oraz stabilność.
Wytrzymałość Gruba, kauczukowa podeszwa zewnętrzna jest wytrzymała również w miejscach narażonych na szybsze zużycie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Zanim nasze buty znajdą się na korcie, poddajemy je licznym testom zarówno w laboratorium, jak i w praktyce. Testy laboratoryjne sprawdzają następujące elementy: łatwość wyrywania oczek sznurowania i pasków, jakość klejenia, badania toksykologiczne, odporność na działanie UV, ścieranie podeszwy i cholewki, przyspieszone starzenie produktu. Testy praktyczne pozwalają sprawdzić nasze produkty w warunkach prawdziwej gry.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON