DOMYOS Najnizsza cena wysoka jakosc

Moje pierwsze lekkie buty do zabaw sportowych!

Odziez damska fitness Fitness, cross training - Buty dla maluchów Baby Gym DOMYOS - Fitness, cross training
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/fe5566a841f7474eb30235f1eb07453c.zip/index.html
Odziez damska fitness

Buty Ultralight dla maluchów DOMYOS

DOMYOS
Przeznaczenie: dla maluchów do zabaw sportowych. Moje pierwsze lekkie buty do zabaw sportowych! Dzięki tym łatwym do założenia i praktycznym butom nie ślizgam się na torze podczas zabaw sportowych.

Kolor : Ciemnoszary

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 34zł99 - %

od 34zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 02/03/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8278585
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Antypoślizgowość Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.
Łatwe użytkowanie Rozróżnienie prawa/lewa stopa, rzep, pasek przy kołnierzu
Elastyczność Elastyczna podeszwa i wierzch buta.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiary
od 20 do 28
INFORMACJE TECHNICZNE
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat: Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści: Jakie są korzyści fizyczne?
- Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny)
- Wspieranie wzrostu
- Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne?
- Zdobywanie zaufania do siebie samego
- Wspieranie integracji z grupą
- Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania: Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku (na gładkiej powierzchni). Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka: Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność: Czym jest gimnastyka dla niemowląt?
To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności: Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt?
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację, sposób odczuwania i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia: Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt?
Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta: Jak dobrać rozmiar?
Dobranie odpwiedniego rozmiaru jest kluczowe: mniejszy lub większy rozmiar (nawet o 5 mm!) nie jest pożądany. Za małe buty mogą ocierać kostkę, palce czy skórę; za duże - mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przez ocieranie przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka w wieku 1 - 2 lata na przestrzeni mniej więcej 3 - 4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
10.00% Poliuretan, 90.00% Poliester
Wnętrze buta
100.00% Poliester
Podeszwa zewnętrzna
100.00% Polietylen termoplastyczny (TPE)
Zalecenia dot. konserwacji Prać ręcznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Informacje dotyczące przechowywania Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia w użytkowaniu Miękkie buty Domyos zostały zaprojektowane do noszenia w budynku
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Miękkie buty Ultralight Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Wszystkie nasze miękkie buty Domyos zostały poddane technicznym testom w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Materiały, z których wykonano nasze produkty, pomyślnie przeszły także testy na wytrzymałość.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...