INESIS

Przyczepne i nieprzemakalne!

Buty do golfa męskie Grip Lite classic biało-brąz

Przeznaczenie: do gry na suchej lub mokrej nawierzchni. Graj niezależnie od pogody! Buty są wygodne, nieprzemakalne i mają optymalną przyczepność.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8240979
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu

Grip Lite Classic powstały po to, by można było grać niezależnie od pogody i bez obawy o przemoczenie obuwia, a także cieszyć się stabilną postawą. Obuwie z miękkiej skóry jest wygodne przez cały czas trwania rozgrywki. Już nie poślizgniesz się na mokrym gruncie! Podeszwa posiada 7 kolców i bardzo wiele wypustek. Zapewni idealne, stabilne podparcie przy swingu.

Charakterystyka odzieży Inesis

Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności. Wprowadzajmy innowacje razem, a gra w golfa będzie jeszcze łatwiejsza.

Waga

0,38 kg jeden but (rozmiar 43)

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Grip Lite Classic. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Test nieprzemakalności: Buty przeszły testy na nieprzemakalność (8000 zgięć w pojemniku z wodą). Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z butów, przekaż nam swoją opinię!
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON