KIPSTA

Lekkość i przyczepność

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/284be3e5-4ec1-40a5-893e-c8292f5b461d.zip/index.html
Kod produktu : 8496728
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Siatkówka, piłka ręczna, baseball, hokej

Buty do hokeja na trawie FH100 dla dzieci KIPSTA

KIPSTA
2.8/5

Kolor : Żółty cytrynowy fluorescencyjny / Ciemny granat

Ocen użytkowników
Decathlon
do 119.99 -%

od

119.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
119.99 %
Było0.00obecna cena119.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie
dla starszych dzieci grających z niską - umiarkowaną intensywnością; dla początkujących, odpowiednie też dla zaawansowanych. Lekkie buty do hokeja; posiadają ochronę palców i zapewniają dobrą przyczepność dzięki stożkowym korkom.

MOCNE STRONY

Antypoślizgowość Stożkowe korki z twardego kauczuku.
Lekkość 230g w rozmiarze 38.
Ochrona przed uderzeniami Podeszwa zewnętrzna zachodzi na przód chroniąc palce.
Trzymanie stopy Cholewka z PU ze wstawkami z siateczki z boku.
Amortyzacja Podeszwa środkowa z giętkiej EVA.
Oddawanie energii Brak materiału zwiększającego dynamikę.
Łatwość zakładania / zdejmowania Sznurowanie.

INFORMACJE TECHNICZNE

Jaki rozmiar/kształt wybrać?

Tak jak w przypadku innych butów sportowych, Twoje buty do hokeja muszą być dopasowane do Twoich stóp. Musisz uniknąć punktów powodujących nacisk. Co więcej, stopa nie może się ruszać wewnątrz buta. Jest to szczególnie ważne, podczas gry na sztucznej murawie. Niektóre modele posiadają krój dostosowany do budowy kobiecej stopy.

Jaki rozmiar/kształt wybrać? (cd.)

Jak możesz wiedzieć, czy przymierzany but jest odpowiednio dopasowany do Twojej stopy? Zaprzyj się mocno o podłoże. Wywierając nacisk w pionie, spróbuj przesunąć stopę w bucie w różnych kierunkach.

Czy wiesz, że...?

Buty do hokeja na trawie posiadają 2 właściwości: wzmocnienia z przodu stopy chroniące stopę przed uderzeniem piłki, podeszwę dostosowaną do nawierzchni specyficznych dla hokeja (sztuczna murawa z piaskiem lub wilgotna) zapewniającą przyczepność.

Wskazówki dot. bezpieczeństwa

Hokej to przyjemność. Graj bezpiecznie. Zawsze noś ochraniacz na zęby, nagolennik i rękawice. Noś buty do hokeja z ochronnymi wzmocnieniami i podeszwami dostosowanymi do powierzchni gry. Na mecze i treningi.

Koncepcja

Podeszwa zewnętrzna z twardego kauczuku ze stożkowymi korkami zapewnia przyczepność. / Podeszwa środkowa z giętkiej EVA gwarantuje amortyzację. / Podeszwa zewnętrzna zachodzi na przód chroniąc palce przed uderzeniem piłki.
Cholewka z PU (ochrona przed kroplami wody) ze wstawkami z siateczki z boku (wentylacja). / Usztywniony zapiętek z PU. / Język z siateczki 3D i tekstylna siateczka od zewnętrznej strony dla komfortu i wentylacji. / Podszewka z siateczki 3D dla komfortu.

Waga

230g w rozmiarze 38.

Części składowe buta

But do hokeja składa się z kilku części. Każda część spełnia konkretną funkcję. Podeszwa zewnętrzna zazwyczaj jest wykonana z kauczuku i posiada korki. Jest twarda i ma za zadanie zapewnić przyczepność (aby zawodnik się nie ślizgał). Podeszwa środkowa (element nad podeszwą) jest generalnie wykonana z EVA (etylen-co-octan winylu).

Części składowe buta (cd. 1)

Specyfiką tego materiału jest amortyzowanie stopy, podczas uderzenia piętą o podłoże. Może zachodzić do góry buta stabilizując stopę oraz na przód buta chroniąc palce przed uderzeniem przez piłkę. Wkładka bezpośrednio dotyka stopę. Jest zazwyczaj wykonana z pianki lub z EVA. Ma przede wszystkim zapewniać komfort.

Części składowe buta (cd. 2)

Cholewka to część buta, która nie jest częścią podeszwy. Sama składa się z kilku elementów. Mamy przód buta składający się głównie z PU i siateczki tekstylnej. Na częściach bocznych (wewnętrznych i zewnętrznych) często dodawane są "wzmocnienia" z PU. Są to bardzo często typowo designerskie wstawki (nazwa marki lub specjalny design). Z tyłu buta znajduje się zapiętek.

Części składowe buta (cd. 3)

Jest on wzmocniony płytkami z tworzywa sztucznego; ma stabilizować stopę i chronić ścięgno Achillesa. Na podbiciu stopy znajduje się język, który chroni podbicie przed wodą i twardymi elementami (kamienie itp.).

Projektanci

Te buty zostały opracowane przez nasz zespół ds. rozwoju produktów, który składa się z hokeistów - pasjonatów (szefowie produktu, projektanci, inżynierowie, designerzy, styliści, technicy prototypowania i laboratoryjni) a także ze specjalistów ds. procesów związanych z butami marki Decathlon.

Informacja

Podane tutaj informacje to informacje dostarczone przez producenta lub nasze wnioski na podstawie próbek otrzymanych od producenta.

Rozwiń Zwiń

SKŁAD / PORADY

Skład
Podeszwa zewnętrzna
60.00% Guma, 40.00% Etylen-octan winylu (EVA)
Wierzch buta
60.00% Poliuretan, 40.00% Poliester
Wnętrze buta
20.00% Poliester, 80.00% Etylen-octan winylu (EVA)
Informacje dotyczące przechowywania Wyszczotkować i opłukać buty. Wysuszyć na wolnym powietrzu. Nie zostawiać butów w torbie. Przechowywać je w suchym miejscu.
Ograniczenia w użytkowaniu Nieodpowiedni do innego sportu / innej aktywności.

INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON

PYTANIA I ODPOWIEDZI