INESIS koniec serii mobile

Są bardzo lekkie i nieprzemakalne!

Golf_30 Golf_30 - Buty Grip Lite 1.5 damskie INESIS - Golf
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/931b20f395a546ce9dc1366a18fcb7d8.zip/index.html
Golf_30

Buty do golfa Grip Lite 1.5 damskie INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry na gruncie zarówno suchym, jak i mokrym. Pozbądź się zbędnego obciążenia! Grip Lite Classic są bardzo lekkie i nieprzemakalne.
Decathlon
do 189.99 -37%

od

119.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 02/09/2016 do

* Cena od 02/09/2016 i do wyczerpania zapasów!
189.99 %
189.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8329494
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Przyczepność Buty posiadają i kolce, i wypustki na podeszwie. Są niezwykle przyczepne!
Lekkość Waga poniżej 350 g - koniec z uczuciem "ciężkich nóg" po grze!
Wodoodporność Dzięki nieprzemakalnej i oddychającej membranie stopy pozostają suche!
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Nasi klienci potrzebowali butów w pełni nieprzemakalnych do gry nawet w czasie silnego deszczu i jednocześnie lekkich, ponieważ ciężkie buty niepotrzebnie męczą gracza. Zgodnie z uwagami klientek nadaliśmy modelowi delikatniejszy, bardziej kobiecy kształt i zmieniliśmy design.
Interesujące detale Przyszyty po bokach język nie skręca się.
Waga 0,33 kg 1 but
Charakterystyka odzieży Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy odzież graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.
SKŁAD / PORADY
Skład Cholewka: 80% skóra, 20% poliuretan. Podszewka: 100% tkanina poliestrowa. Podeszwa: 60% EVA, 30% kauczuk, 10% termopoliuretan.
Zalecenia dot. konserwacji Jeśli po grze buty są mokre, nigdy nie należy stawiać ich na kaloryferze ani suszyć przy użyciu urządzeń elektrycznych, gdyż mogłoby to wpłynąć na pogorszenie właściwości zastosowanych materiałów. Do butów należy włożyć na kilka godzin stare gazety lub prawidła, które wchłoną wilgoć. Plamy czyścić wilgotną gąbką. Suche zabrudzenia usunąć szczotką.
Informacje dotyczące przechowywania Aby materiały, z których wykonano buty zachowały optymalne właściwości, obuwie należy przechowywać w suchym miejscu. Należy unikać także przechowywania butów w miejscu o bardzo wysokiej temperaturze.
Ograniczenia w użytkowaniu Do treningów oraz gry na polu golfowym.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Grip Lite Classic. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Test nieprzemakalności: buty przeszły testy na nieprzemakalność (8000 zgięć w pojemniku z wodą). Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z butów, przekaż nam swoją opinię!
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON