INESIS

Są bardzo lekkie i nieprzemakalne!

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/931b20f395a546ce9dc1366a18fcb7d8.zip/index.html

Buty Grip Lite 1.5 damskie

Przeznaczenie: do gry na gruncie zarówno suchym, jak i mokrym. Pozbądź się zbędnego obciążenia! Grip Lite Classic są bardzo lekkie i nieprzemakalne.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8329494
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu

Nasi klienci potrzebowali butów w pełni nieprzemakalnych do gry nawet w czasie silnego deszczu i jednocześnie lekkich, ponieważ ciężkie buty niepotrzebnie męczą gracza. Zgodnie z uwagami klientek nadaliśmy modelowi delikatniejszy, bardziej kobiecy kształt i zmieniliśmy design.

Interesujące detale

Przyszyty po bokach język nie skręca się.

Waga

0,33 kg 1 but

Charakterystyka odzieży Inesis

Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy odzież graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Grip Lite Classic. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Test nieprzemakalności: buty przeszły testy na nieprzemakalność (8000 zgięć w pojemniku z wodą). Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z butów, przekaż nam swoją opinię!
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON