NEWFEEL
koniec serii mobile

Idealne zrównoważenie amortyzacji i giętkości

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/25def720557c44b495d600699680b665.zip/index.html
Kod produktu : 8311681
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Chodzenie

Buty miejskie męskie Flow Mid NEWFEEL

NEWFEEL
4.3/5
Ocen użytkowników
Decathlon
do 199.99 -40%

od

119.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od 21/11/2015 do

* Cena od 21/11/2015 i do wyczerpania zapasów!
199.99 %
Było0.00obecna cena199.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie
Przeznaczenie: do chodzenia na co dzień przez cały rok na długie dystanse. Idealne do chodzenia przez więcej niż 2 godziny łącznie w ciągu dnia. Zachowaj giętkość swoich stóp dzięki skórzanym butom Flow Mid, które posiadają technologię Flowalk®: doskonała równowaga miedzy amortyzacją i giętkością.

MOCNE STRONY

Amortyzacja Trwale pochłaniają wstrząsy dzięki specjalnej wkładce.
Dopasowanie do ruchu stopy Technologia Flowalk zapewnia bardzo dużą giętkość.
Trwałe Są odporne na zużycie dzięki wierzchowi z dwoiny skóry.
Wytrzymałość na ścieranie Odporne na zużycie dzięki grubej podeszwie zewnętrznej z kauczuku.
Oddychalność Wierzch ze skóry zapewnia odprowadzanie wilgoci.

INFORMACJE TECHNICZNE

Produkty testowane w warunkach realnych

Wszystkie buty Newfeel są testowane przez osoby dużo chodzące po mieście, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać na co dzień (pogoda, długość chodzenia, różne rodzaje podłoża). Dzięki tym przeprowadzanym na co dzień testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.

Produkty testowane w laboratorium

Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety butów od chodzenia.

Czym jest technologia Flowalk®?

Ta specjalna technologia od Newfeel zapewnia doskonałą równowagę miedzy amortyzacją i giętkością podczas chodzenia przez długi czas. Od wewnętrznej strony buta znajduje się gruba podeszwa z pianki poliuretanowej, która wchłania wstrząsy powstające podczas chodzenia i powraca do swojego pierwotnego kształtu zapewniając optymalną amortyzację. Ta podeszwa wykonana jest z 14 poziomych i 2 poprzecznych nacięć, dzięki czemu gwarantuje giętkość i elastyczność. www.newfeel.com

SKŁAD / PORADY

Skład Wierzch: skóra (pochodzenie: krowia / UE), podszewka ze skóry licowej (pochodzenie: świńska / UE), wkładka z pianki poliuretanowej (PU), podeszwa zewnętrzna z kauczuku.
Zalecenia dot. konserwacji Zespół Newfeel zaleca, by czyścić buty za pomocą szczoteczki o miękkim włosiu. Suszyć z dala od źródła ciepła. W przypadku plam należy delikatnie je przetrzeć białą gumką. Zaleca się pokrycie butów środkiem impregnującym przed pierwszym użyciem i powtarzanie tego zabiegu raz w miesiącu. Ze względów higienicznych należy wyjmować z butów wkładkę, kiedy ich nie nosisz. Więcej informacji na: www.newfeel.com
Informacje dotyczące przechowywania Zespół Newfeel zaleca, by buty przechowywać w miejscu suchym, przewiewnym i ciemnym.

INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON

PYTANIA I ODPOWIEDZI