SOLOGNAC koniec serii mobile

Nieprzemakalne i wytrzymałe

Buty mysliwskie, Skarpety Buty mysliwskie, Skarpety - BUTY MYŚLIWSKIE MĘSKIE SUPERTRACK 500 IMPER SOLOGNAC - Myślistwo
Buty mysliwskie, Skarpety

BUTY MYŚLIWSKIE MĘSKIE SUPERTRACK 500 IMPER SOLOGNAC

SOLOGNAC
Przeznaczenie: na polowania z naganką. Również na inne polowania. Bardzo wytrzymałe i nieprzemakalne, idealne na polowania wśród ciernistej roślinności.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 439zł99 -20 %

od 349zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 12/01/2017 do

** Od 11/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 11/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 12/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8339051
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Wytrzymałość Z przodu i z tyłu kauczukowy otok 1,5 mm. Podwójne przeszycia na cholewce, nić waterproof. Haczyki i szlufki antykorozyjne. Dwoina skóry i nubuk 1,6/ 1,8 mm.
Nieprzemakalność Dwoina skóry, nubuk i skóra pełna licowa waterproof. Pianka PU w kołnierzu. Język, sznurówki wzmocnienia cholewki nie wchłaniają wody. Buty wytrzymują 8000 zgięć.
Amortyzacja podeszwy: Skompresowana, odlewana pianka EVA pod piętą amortyzuje uderzenia pięty podczas chodzenia. Wkładka odlewana z pianki poliuretanowej o grubości 5 mm.
Budowa podeszwy (4 warstwy): Element z EVA z przodu buta zapewnia lekkość. Element z TPU zapewniający trzymanie pięty i śródstopia. Kauczukowa podeszwa zewnętrzna.
Komfort Pianka 15 mm w kołnierzu zapewnia komfort. Pianka 4 mm we wnętrzu buta. Pełna skóra licowa w kołnierzu zapewnia komfort i miękkość. Podszewka siateczkowa 3D w kołnierzu.
Dopasowanie Wysoka cholewka chroni kostkę. 4 haczyki zapewniające lepsze trzymanie i bardziej precyzyjne sznurowanie.
2 haczyki "blokujące" sznurowadła.
Element z TPU wokół cholewki na zewnątrz oraz w podeszwie usztywnia tył buta oraz śródstopie (to zielona część podeszwy). 2 mm zakładka zapewniająca sztywność z tyłu buta.
Przyczepność / przyleganie podeszwy: Bieżnik ułatwiający oczyszczanie z błota. Optymalna powierzchnia kontaktowa na pięcie i z przodu stopy poprawia przyczepność podeszwy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Marc Monnet, zawodowy myśliwy i oficjalny testujący marki Solognac.
Test Produktu Wszystkie buty Solognac są testowane podczas użytkowania w różnych warunkach polowania, w szczególności wśród ciernistej roślinności. Buty Supertrack 500 były testowane podczas polowania z naganką na dziki przez 3 miesiące, 4 dni w tygodniu wśród różnej roślinności, także ciernistej.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW