ROSSIGNOL

Lekkość i komfort podczas chodzenia!

Buty narciarskie Alltrack 120

Przeznaczenie: dla dobrego narciarza poszukującego wszechstronnych butów zjazdowych do skitouringu. ALLTRACK PRO dzięki flex 120 zapewniają idealne połączenie komfortu z precyzją.Oferują reaktywność butów zjazdowych i zalety butów do skitouringu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371509
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamer

4 bardzo wytrzymałe klamry z aluminium z regulacją mikrometryczną
2 klamry z 3 pozycjami na łydce ułatwiają dopasowanie do każdej nogi.
Bardzo szeroki pasek 50mm zapewnia mocne i proste zapięcie w górnej części skorupy
Diagonalne klamry: bardziej naturalne zapięcie dzięki odpowiedniemu otoczeniu pięty

But wewnętrzny

Wąski but wewnętrzny. Oferuje precyzję i reaktywność butów zjazdowych oraz zalety butów do skitouringu.Lekkość, możliwość wyboru pozycji ski / walk przez proste zluzowanie kołnierza, komfort podczas chodzenia. Komfort i jeszcze lepsze trzymanie dzięki nowemu butowi wewnętrznemu Thermo Optisensor 3D. Izolację termiczną zapewnia Thinsulate Platinum® łączące precyzję z ciepłem w każdych warunkach.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 70 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

BUT WEWNĘTRZNY OPTISENSOR.

Oryginalna konstrukcja sprzyjająca wzajemnemu oddziaływaniu skorupa/but wewnętrzny. Design łączy strefy dopasowujące się do podbicia i strefy podtrzymujące piętę.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON