ROSSIGNOL

Wygoda i stabilizacja

Buty narciarskie ALLTRACK 70 W

Przeznaczenie: Przeznaczone dla wprawnej narciarki do jazdy po trasie, jak i poza nią Dla wprawnej narciarki o stopie o szerokości 102 mm, która poszukuje wydajnych butów Off piste to miejsce gdzie trzeba dojść (system Ski - Hike) a potem zjechać poświeżym śniegu

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8358228
INFORMACJE TECHNICZNE
BUT WEWNĘTRZNY Ich oryginalna konstrukcja optymalizuje dopasowanie do stopy oraz wrażenia jazdy a przez to zwiększa wydajność butów oraz zapewnia doskonały « First Fit ». Szczególne materiały gwarantują lepsze otulenie stopy dzięki interakcji skorupy i buta wewnętrznego. Design łączy strefy dopasowujące się do podbicia i strefy podtrzymujące piętę.
FORMOWANIE TERMICZNE Nowe, formowane termicznie materiały pozwalają na dopasowanie buta wewnętrznego do stopy każdego narciarza, co sprzyja zwiększeniu osiągów i komfortu.
SENSOR W butach SENSOR GRID - technologia polegająca na wzocnienieniu i ustabilizowaniu podkłaki. Bezposredni doskonale dopasowany kontakt buta wewnętrznego ze skorupą. Specjalistyczne ułożenie poprwia czucie i kontrolę w bucie.
WEWNĘTRZNY KRÓJ BUTA WEWNĘTRZNEGO Anatomiczne wnętrze 102 mm zapewnia odpowiednie przyleganie do stopy i bardzo wydajne buty.
SENSOR FIT "Ta technologia czerpie z nauki o budowie stopy i przenoszeniu energii. Są to kluczowe elementy, jeśli chodzi o wydajność butów. Sensor to opatentowany system obecny w wysoce wydajnych butach typu Racing.
Na wysokości stopy znajdują się główne strefy nacisku: 1 i 5 kość śródstopia oraz pięta."
DIAGONALNE KLAMRY Pierścienie i zębatki są ustawione ukośnie w stosunku do tradycyjnej osi, aby zapewnić bardziej naturalne dopasowanie i dokładne umocowanie pięty w bucie. Klamry wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.
SKORUPA "Konstrukcja z formą wewnętrzną 102 mm.
Kąt pomiędzy skorupą i kołnierzem jest jak w butach wyścigowych, co gwarantuje bardzo wysoki poziom ich wydajności.
Anatomiczny kołnierz: połączenie wydajności i dopasowania do budowy stopy.
Przylega do nogi; wspiera przekazywanie bocznych nacisków - przejście z krawędzi na krawędź jest bardziej precyzyjne.
Dzięki wstawce ze sztywnego materiału jest bardzo solidna; tylny nacisk jest doskonały; wybicie - mocne."
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON