WED'ZE

Większa lekkość dla większego komfortu

Narty i snowboard_35 - Buty narciarskie H RNS 50 Rental WED'ZE
  • Narty i snowboard_35 - Buty narciarskie H RNS 50 Rental WED'ZE
Narty i snowboard_35

Buty narciarskie RNS 50 Rental męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza na poziomie początkowym lub śr. zaawansowanym, o stopie o szerokości 104mm, który szuka lekkich i wygodnych butów. Większa lekkość dla większego komfortu: lekkość jest niezbędna, by nie czuć się przytłoczonym i doceniać komfort butów.
Decathlon
do 479.99 -%

od

479.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
479.99 %
479.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8288375
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Sztywność Wskaźnik flex 55, bardzo przystępny, idealny do udoskonalania techniki jazdy.
Łatwość regulacji Górna klamra z zębatką dla odpowiedniego dopasowania do każdej łydki.
Dopasowanie Wewnętrzny but z pianki zapamiętuje kształt stopy i szybko się dopasowuje.
Precyzja Pasek 35 mm łączy but wewnętrzny z cholewką dla stopniowego oparcia.
Łatwość zakładania / zdejmowania System Easy fit: miękka, dwuskładnikowa skorupa miękka na podbiciu
Izolacja termiczna Podeszwa wykonana z 4 różnych warstw pianki chroni przed zimnem.
Łatwość dostępu Doskonalenie jazdy
INFORMACJE TECHNICZNE
Komfort Skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku zapewni komfort każdej stopie, dzięki łatwemu do zakładania wewnętrznemu butowi. Do tego dodać należy but wewnętrzny uformowany na kopycie i zapewniający wyjątkową wygodę dzięki nawarstwieniu pianek o różnej gęstości i amortyzującej wkładce.
Lekkość Skorupa PE i poliwęglanowa klamra sprawiają, że te buty są lekkie a przez to zmniejszają zmęczenie. Według przeprowadzonych badań, 1 kilogram ciężaru na stopie to odczuwanie 5 kilogramów ciężaru na plecach - z tego właśnie powodu te buty gwarantują przede wszystkim lekkość.
Wkładka izolująca i pochłaniająca drgania 4 warstwy różnych pianek zapewniają dobrą izolację od zimna i pochłaniają drgania oraz umożliwiają lepsze ułożenie nogi w bucie, a w rezultacie lepsze kierowanie nartą.
Łatwość zakładania butów System easyfit to połączenie skorupy wykonanej w technologii podwójnego wtrysku z rozcięciem, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie buta.
Co więcej górna klamra jest zamontowana na prowadnicy, co umożliwia każdej wielkości łydce wejście do buta i odpowiednie dopasowanie buta.
Punkty oparcia z tyłu Płytka zamocowana z tyłu cholewki. Opiera się na dolnej części skorupy i stanowi solidny punkt podparcia z tyłu, ułatwiający prowadzenie nart. Dopełnieniem tego systemu jest pasek o szerokości 35 mm, który przytrzymuje łydkę i ogranicza jej niewłaściwe ruchy.
Trwałość W tylnej i przedniej części podeszwy znajdują się nakładki, które można wymieniać, aby powierzchnia zawsze była gładka. Wymienne noski są dostarczone razem z butami!
To ważne, gdyż pozwala ograniczyć tarcie i zapewnić optymalne działanie wiązań. Zaczepy z poliwęglanu zapewniają solidność w każdej sytuacji.
Trzymanie 4 zaczepy z poliwęglanu umożliwiają odpowiednie dopasowanie skorupy a pasek o szerokości 35 mm trzyma stopę i pozwala na dopasowanie do każdego użytkownika.
Specjalne do wypożyczenia Miejsce w tylnej części buta przeznaczone na umieszczenie kodu kreskowego lub kodu wypożyczalni; wymienne noski przednie i tylne, solidne i szerokie klamry, górna klamra na prowadnicy.
SKŁAD / PORADY
Skład Podszewka: 100% Polichlorek winylu - bez ftalanów; Ślizg: 100% poliuretan.
Zalecenia dot. konserwacji Po każdym użyciu należy wyjąć but wewnętrzny i wkładkę w celu lepszego wysuszenia. Buty wewnętrzne należy regularnie konserwować przy użyciu środka dezynfekującego i antybakteryjnego
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w pokrowcu na buty. Zapiąć klamry, aby skorupa się nie odkształciła.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON