WED'ZE

Bezcenna wydajność!

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Buty narciarskie MID 900 WED'ZE - Sprzęt narciarski
Narty i snowboard_35

Buty narciarskie MID 900 męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla wyczynowego narciarza, który poszukuje precyzyjnych i wygodnych butów narciarskich. Buty MID 900 są najbardziej precyzyjne w gamie WEDZE. Ich wnętrze Medium zapewnia wymagającym narciarzom dobre trzymanie. Progresywny flex 100 dobrze przekazuje nacisk do nart.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 699zł99 - %

od 699zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8370433
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Sztywność Flex 100, odpowiedni kompromis między komfortem a mocą.
Łatwość zakładania / zdejmowania Bardziej giętki materiał przy podbiciu, slide in, double strap.
Ciepło Podszewka wewnętrznego buta z włókien Thinsulate zapewnia lepszą izolację
Regulacja 4 klamry mikrometryczne w tym 2 ruchome na piszczelu. Pasek 30mm.
Łatwe przestawianie N Brak pozycji walk
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
But wewnętrzny
Średnia
Flex
100
Rozmiar
od 26 do 29,5
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry Bardzo wytrzymałe 4 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra przy kołnierzu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.
But wewnętrzny But wewnętrzny Medium odpowiedni dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje komfortu, ale nie chce rezygnować z precyzji. Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętęPaski na języku i przy łydce ułatwiają wyjmowanie buta wewnętrznego ze skorupy gwarantując szybsze schnięcie butów.
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 70 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
100.0% Poliuretan
Wnętrze buta
100.0% Poliester
Podeszwa zewnętrzna
100.0% Poliuretan
Podpinka
100.0% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Buty należy przechowywać dopiero po ich wysuszeniu. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca do butów narciarskich; przechowywać je w pomieszczeniu w którym panuje umiarkowana temperatura.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie suszyć na kaloryferze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wedze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON