WED'ZE 11450

Wydajność za niewielką cenę!

Narty i snowboard

Buty narciarskie MID 900 męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla wyczynowego narciarza, który poszukuje precyzyjnych i wygodnych butów narciarskich. Buty MID 900 są najbardziej precyzyjne w gamie Wed'ze. Ich wnętrze zapewnia wymagającym narciarzom dobre trzymanie. Progresywny flex 100 dobrze przekazuje nacisk do nart.
Decathlon
do 699.99 -%

od

699.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
699.99 %
Było0.00obecna cena699.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8370433
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
100.00% Poliuretan
Wnętrze buta
100.00% Poliester
Podeszwa zewnętrzna
100.00% Poliuretan
Podpinka
100.00% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca na buty narciarskie. Przechowywać je w pomieszczeniu, w którym panuje umiarkowana temperatura.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie suszyć na kaloryferze.
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry

Bardzo wytrzymałe 4 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra na cholewce ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki. Pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

But wewnętrzny

But wewnętrzny Medium odpowiedni dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje komfortu, ale nie chce rezygnować z precyzji. Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętę. Paski na języku i przy łydce ułatwiają wyjmowanie buta wewnętrznego ze skorupy gwarantując szybsze schnięcie butów.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 60 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Flex od 65 do 75 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Jak łatwo założyć buty narciarskie?

Pociągnij język do przodu i na zewnątrz od stopy: dzięki temu mocno otworzysz skorupę i znacząco ułatwisz wkładanie stopy w but.

MOCNE STRONY
Sztywność Flex 100, odpowiedni kompromis między komfortem, a precyzją.
Łatwość zakładania / zdejmowania Bardziej elastyczny materiał przy podbiciu, slide in, double strap.
Ciepło Wyściółka wewnętrznego buta z włókien Thinsulate zapewnia dobrą izolację.
Regulacja 4 klamry mikrometryczne w tym 2 ruchome na piszczelu. Pasek 30 mm.
Łatwe przestawianie N Brak pozycji "walk".
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wed'ze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

Nie zapomnij o...

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW