WED'ZE

Wybaczają błędy

Buty narciarskie RNS 50

Przeznaczenie: dla narciarza na poziomie początkowym lub śr. zaawansowanym, o stopie o szerokości 104mm, który szuka lekkich i wygodnych butów. Buty narciarskie RNS 50 nie są drogie i zapewniają komfort dzięki szerokiej skorupie i tolerancji miękkiego flexu. Są idealne dla tych, którzy cenią komfort.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8279093
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry

Bardzo wytrzymałe 4 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. Górne mają 3 możliwe pozycje ustawienia, dzięki czemu pozwalają na dopasowanie do każdej budowy łydki. Pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

But wewnętrzny

Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętę

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza.
Przyjmuje się, że flex od 50 do 70 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.
Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy.
Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców.
Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany.
Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie.
Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON