WED'ZE koniec serii mobile

Zapewniają odpowiedni progres nauki

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Buty narciarskie WID 50 WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Buty narciarskie WID 50 damskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarek, które poszukują butów do doskonalenia techniki jazdy. Tolerancyjny flex WID 50 umożliwia narciarce odpowiednie doskonalenie techniki jazdy ograniczając błędy techniczne.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 329zł99 -6 %

od 309zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/01/2017 do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Twoja przesyłka już
Koszty przesyłki 0 zł .
Kod produktu : 8342972
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Sztywność Miękki flex 50 zapewnia dużą tolerancję i zwiększa poczucie pewności
Łatwość zakładania / zdejmowania Bardziej miękki materiał na podbiciu ułatwia zakładanie butów.
Ciepło Dobra szczelność skorupy i izolująca pianka
Regulacja 4 klamry mikrometryczne w tym 2 ruchome na piszczelu. Pasek 30mm.
Łatwe przestawianie Y Brak pozycji walk
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
But wewnętrzny
Szeroki
Flex
50
Rozmiar
od 23,5 do 26
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamer Bardzo wytrzymałe 4 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra przy kołnierzu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.
But wewnętrzny Szeroki wewnętrzny but pasuje wielu użytkownikom; stosunkowo wąska górna część skorupy sprawia, że nie buty nie są odpowiednie dla największych łydek. Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętę
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 65 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Flex od 65 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Produkty powyżej flex 80 są przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
100.00% Polietylen (PE)
Zalecenia dot. konserwacji Codzienne suszenie butów jest ważne, ponieważ dzięki temu Twoje stopy nie będą marznąć. Z tego powodu musisz wyjąć wewnętrzne buty ze skorupy i pozostawić je do wyschnięcia blisko źródła ciepła. Nie wolno kłaść wewnętrznych butów na kaloryferze.
Informacje dotyczące przechowywania Buty należy przechowywać dopiero po ich wysuszeniu. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca do butów narciarskich; przechowywać je w pomieszczeniu w którym panuje umiarkowana temperatura.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie suszyć na kaloryferze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wedze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON