WED'ZE

Łatwa regulacja

Buty narciarskie WID 65

Przeznaczenie: dla zaawansowanych narciarek, które poszukują butów z łatwą regulacją. Buty WID 65 dopasowują się do każdej budowy łydki dzięki prostej i zróżnicowanej regulacji. Te buty doskonale dopasowują się do stóp.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8342971
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry Bardzo wytrzymałe 3 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry nr 1. 3-pozycyjna klamra na piszczelu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Szeroki pasek zapewnia mocne oraz proste zapięcie górnej części skorupy (szczególnie ważne przy szerszych łydkach).
But wewnętrzny Szeroki i wygodny but wewnętrzny został opracowany tak, aby wspierał Cię podczas nauki. But wewnętrzny Women Fit o kroju łydki dopasowanym do kształtu kobiecej nogi. Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętęSlide in i double strap ułatwiają zakładanie butów.
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 65 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Flex od 65 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Produkty powyżej flex 80 są przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wedze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON