WED'ZE koniec serii mobile

Łatwa regulacja

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Buty narciarskie WID 70 WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Buty narciarskie WID 70 męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje łatwych do regulowania butów narciarskich. Buty WID 70 łączą prostotę użytkowania (3 klamry) ze sztywnym i tolerancyjnym flexem, przez co zapewniają przyjemność z jazdy na każdym śniegu.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 499zł99 -10 %

od 449zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 29/12/2016 do

** Od 28/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 28/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 29/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8342975
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry Bardzo wytrzymałe 3 klamry mikrometryczne z aluminium. 1 3-pozycyjna klamra na piszczelu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Szeroki pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.
But wewnętrzny Szeroki i bardzo wygodny but wewnętrzny. Wkładka z pianki o potrójnej gęstości i polarowa warstwa wierzchnia zapewniają izolację oraz komfort noszenia. Neopren na wysokości palców gwarantuje ciepło oraz wchłanianie wstrząsów. Paski na języku i przy łydce ułatwiają wyjmowanie buta wewnętrznego ze skorupy gwarantując szybsze schnięcie butów.
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza.
Przyjmuje się, że flex od 50 do 70 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.
Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy.
Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców.
Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany.
Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie.
Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wedze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON