WED'ZE

Ciepły but wewnętrzny z podszewką z Thinsulate!

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Buty narciarskie WID 700 WED'ZE - Sprzęt narciarski
Narty i snowboard_35

Buty narciarskie WID 700 damskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla zaawansowanej narciarki, która poszukuje ciepłych i wygodnych butów narciarskich. Buty WID 700 są bardzo wygodne dzięki futerku z dłuższym włosiem. Podszewka Thinsulate zapewnia im duże ciepło. Są to jednocześnie wygodne i dynamiczne buty.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 599zł99 - %

od 599zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8370435
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Sztywność Flex 80 pozwala różnicować prędkość, w zależności od formy narciarza.
Łatwość zakładania / zdejmowania Bardziej giętki materiał przy podbiciu, slide in, double strap.
Ciepło Podszewka wewnętrznego buta z włókien Thinsulate zapewnia lepszą izolację
Regulacja 4 klamry mikrometryczne w tym 2 ruchome na piszczelu. Pasek 30mm.
Łatwe przestawianie N Brak pozycji walk
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry Bardzo wytrzymałe 4 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra przy kołnierzu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Pasek zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.
But wewnętrzny Szeroki but wewnętrzny zwiększa komfort i jednocześnie zapewnia dobrą precyzję. But wewnętrzny Women Fit zapewnia dopasowanie do kobiecej budowy łydki. Dzięki profilowanej piance na wysokości kostki buty lepiej trzymają piętęPrzód (przy palcach) z neoprenu zapewnia odpowiednią izolację termiczną, nawet jeśli stopy są lekko wilgotne. Slide in z imitacji skóry oraz double strap ułatwiają zakładanie buta wewnętrznego.
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 65 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Flex od 65 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Produkty powyżej flex 80 są przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
SKŁAD / PORADY
Skład
Wierzch buta
100.00% Polipropylen (PP)
Wnętrze buta
100.00% Poliester
Podeszwa zewnętrzna
100.00% Polipropylen (PP)
Podpinka
100.00% Poliester
Informacje dotyczące przechowywania Buty należy przechowywać dopiero po ich wysuszeniu. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca do butów narciarskich; przechowywać je w pomieszczeniu w którym panuje umiarkowana temperatura.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie suszyć na kaloryferze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Buty narciarskie Wedze są testowane przez profesjonalnych narciarzy na trasach narciarskich w rejonie Mont Blanc.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON