SALOMON

Elastyczność i precyzja

Buty narciarskie X Pro 80

Przeznaczenie: dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje idealnych butów na trasę na każdy rodzaj śniegu. Komfort od razu po włożeniu butów do ostatniego zjazdu. Miękki flex zapewnia dużą i bezkompromisową tolerancję oraz precyzję dzięki przylegającemu do nogi butowi wewnętrznemu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8371633
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamer

4 ALUMINIOWE KLAMRY Z MIKROREGULACJĄ Dźwignia zapewnia bardzo precyzyjną regulację długości klamer, a przez to doskonałe i spersonalizowanie zapięcie. Aluminiowe klamry: bardziej wytrzymałe.

KLAMRA 3D (piszczel): Wybierz jedno z 3 możliwych ustawień dla maksymalnej personalizacji.

But wewnętrzny

Wąski but wewnętrzny.
X Pro 80 posiadają but wewnętrzny My Custom Fit 3D Sport zapewniający całkowitą ergonomię. Klasyczny, wąski but wewnętrzny oferuje dobrą precyzję, dzięki czemu możesz bezpiecznie zwiększać prędkość. Te buty są doskonałe dla narciarek na poziomie średnio-zaawansowanym lub lekkich zaawansowanych narciarek.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 70 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON