Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!
QUECHUA
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/fddd3aed-db86-4f19-9976-482ef799d8f3.zip/index.html
Kod produktu : 8383977
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
SANDAŁY,BUTY DAMSK. TUR.KRAJOZN.CIEP.DNI

Buty turystyczne NH100 Fresh damskie QUECHUA

QUECHUA
4.3/5
Opinia dopasowania rozmiaru
Decathlon
do 99.99 -25%

od

74.99 
w tym podatek / cena obniżona od

Od 20/01/2020 do

  Cena od 20/01/2020 i do wyczerpania zapasów!
99.99 -%
Było0obecna cena99.99  
w tym podatek / cena obniżona od

  Od do

  WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
  Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dostępność w sklepie
Nasz zespół koncepcyjny zaprojektował te buty na krótkie wędrówki po równinach, lasach lub wybrzeżach w ciepłe, bezdeszczowe dni. Lekkie i przewiewne na wędrówki latem po mineralnych ścieżkach z niewielkimi przewyższeniami. Przyczepna podeszwa!

Mocne strony

Amortyzacja Amortyzacja z EVA na całej długości buta.
Antypoślizgowość Podeszwa CrossContact zapewnia optymalną przyczepność w naturalnym terenie.
Oddychalność Cholewka z bardzo oddychającej siateczki, perforowana podeszwa odprowadza pot.
Lekkość 218 g sandał w rozmiarze 39.
Odprowadzanie wody Perforowana podeszwa odprowadzająca wilgoć.
Ochrona przed uderzeniami Z przodu otok chroniący palce.
Odkryj szczegóły produktu

Informacje techniczne

Podeszwa CrossContact

Design podeszwy, przedmiot długich badań w laboratorium Decathlon, Specjalny skład gumy zwiększa przyczepność i przyleganie do podłoża. Dobór podeszwy zależy od rodzaju nawierzchni, po której chodzimy. Nasz zespół ciągle poszukuje najlepszego kompromisu, aby móc w tych samych butach chodzić zarówno po nieutwardzonych szlakach (ścieżki leśne), jak i mineralnych (kamieniste wybrzeże).

Koncept Fresh

Bardzo oddychające cholewka oraz podeszwa odprowadzająca wilgoć. Koncept zatwierdzony w laboratorium i w terenie przez testerów i użytkowników, w celu zagwarantowania suchych stóp podczas wędrówek latem.

Przeznaczone na wędrówki po naturalnych ścieżkach

Nasze buty turystyczne są przeznaczone na wędrówki po naturalnych szlakach. Wybieramy i testujemy materiały, które najlepiej zachowują się na ścieżkach nieutwardzonych (ścieżki leśne) lub mineralnych (kamieniste ścieżki na wybrzeżu). Użytkowanie butów na drogach (asfalt) może przyśpieszyć zużycie podeszwy. Buty nie są przeznaczone do wędrówki po górach.

Testy laboratoryjne

Przeprowadza się również inne testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.

Jak wybrać rozmiar butów?

Przymierz oba buty na stojąco, w skarpetach przeznaczonych na wędrówki. Przymierz kilka modeli i kilka rozmiarów. Upewnij się, że buty są wygodne, zwróć w szczególności uwagę na dwie sprawy: trzymanie pięty oraz ustawienie przodu stopy podczas schodzenia. Zwróć uwagę podczas przymierzania, czy buty w żadnym miejscu nie uciskają. Podczas pierwszych wędrówek w nowych butach noś je najpierw krótko, a następnie coraz dłużej, aby powoli dopasowały się do stopy.

Jak wybrać buty/ skarpety?

Przyczyny powstawania pęcherzy podczas wędrowania są różne: otarcia, zawinięta skarpetka, wilgoć, zbyt mały lub zbyt duży rozmiar buta... Należy więc prawidłowo dobrać rozmiar buta i materiał skarpetki przystosowany na wędrówki.

Jak wybrać rozmiar skarpetek?

Radzimy dobrać rozmiar skarpet przystosowany do rozmiaru stopy, aby uniknąć zawijania skarpety. Jeśli skarpety są zbyt duże, zbyt dużo materiału będzie wokół stopy, jeśli skarpety są zbyt małe, skarpeta zostanie wciągnięta do wnętrza buta.

Jak wybrać skład skarpetek?

Należy pamiętać o odprowadzaniu potu podczas uprawiania sportu: pocimy się, to często jest nie do uniknięcia. Jeśli buty są oddychające, odprowadzą wilgoć: zalecamy więc wybieranie lekkich i oddychających skarpet. Jeśli Twoje buty są raczej wodoodporne, aby chronić się przed deszczem, musisz dokonać podobnego wyboru: najlepsze będą skarpety, które będą pochłaniać pot i odprowadzać go na zewnątrz.

Jakie skarpety do butów NH100 FRESH?

Zalecamy skarpety z poliamidu, bez domieszki bawełny. Poliamid jest włóknem, które odprowadza wilgoć. Więc, jeśli się pocisz, skarpety poliamidowe odprowadzą wilgoć, następnie buty odprowadzą wilgoć na zewnątrz dzięki przewiewnej siateczce. Polecamy skarpety Newfeel WS 500 FRESH.

Gwarancja

Nasze buty turystyczne posiadają 2-letnią gwarancję.
Nasze zobowiązanie? Proponować produkty trwałe, które będą towarzyszyć Ci na wszystkich wędrówkach krajobrazowych. Ponieważ najbardziej zależy nam na produktach, które są i będą świadkami wspaniałych przygód!

Waga

36: 0,44 kg
38: 0,44 kg
39: 0,44 kg
40: 0,44 kg
42: 0,44 kg

Rozwiń Zwiń

Skład / porady

Skład
Podeszwa zewnętrzna
65.00% Guma, 35.00% Etylen-octan winylu (EVA)
Wierzch buta
40.00% Poliuretan, 60.00% Poliester
Wnętrze buta
100.00% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Prać ręcznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Instrukcje prania
Tylko pranie ręczne
Tylko pranie ręczne
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w przewiewnym pomieszczeniu z dala od światła i wilgoci.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie są przeznaczone do biegania, ani do wchodzenia do wody.

Nasze zobowiązania

Test Produktu Nasz zespół koncepcyjny opracowuje i projektuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Następnie testujemy je w terenie z innymi turystami, aby zapewnić komfort i wytrzymałość produktów. Bretania, Korsyka... Udajemy się do jak największej ilości miejsc bez względu na pogodę. Dzięki temu możemy poznać Wasze opinie i poprawić projekty przyszłej kolekcji!
Gwarancja 2 lat

Opinie klientów

Opinie pracowników Decathlon

Pytania i odpowiedzi