NORDICA

Wyższy flex, szeroki but wewnętrzny!

Buty NORDICA NXT N3 85 W

Przeznaczenie: dla dobrych narciarek, które poszukują komfortowych oraz sztywnych butów. Izolację buta wewnętrznego zapewnia membrana Primaloft. Zatrzymuje ona ciepło, przez co gwarantuje większy komfort noszenia.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8345844
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry 4 klamry mikrometryczne umożliwiają dopasowanie do potrzeb narciarki.Cuff Profile(ACP) lub profil cholewki z regulacją zapewniają neutralną pozycje stojącą, bez względu na wielkość łydki. Codzienna jazda na nartach jest łatwiejsza i wygodniejsza.
But wewnętrzny Ponieważ damska łydka ma inną budowę niż męska, kołnierze i buty wewnętrzne w butach narciarskich są opracowane tak, by mogły dopasować się do kształtu damskiej łydki i zapewniały maksymalny komfort.But wewnętrzny Primaloft jest wyjątkowym elementem kolekcji 2015-2016. Primaloft® to technologia zapewniająca funkcjonalność i komfort. Jest ona częścią naszych butów, ponieważ poprawia ich wodoodporność oraz umiejętność powracania do pierwotnego kształtu.
Klamra chroniąca przed niepogodą: Zintegrowany ze skorupą system ochrony stopy zapewnia pełną szczelność - woda nie ma możliwości przedostać się do wnętrza butów. A jak wiemy, suche stopy zapewniają ciepło i komfort
EASY ENTRY THROAT ŁATWE DO ZAKŁADANIA I ZDEJMOWANIA
Nowe buty NXT z nowym, łatwym wejściem figurują między najłatwiejszymi do zakładania i zdejmowania butami, a także najbardziej wydajnymi.
Co to jest index flex? Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 50 do 65 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarek. Flex od 65 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Produkty powyżej flex 80 są przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.
Jak przymierzyć buty narciarskie? Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinieneś poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON