INESIS

Model z odlewanymi kolcami - już ich nie zgubisz!

Buty do golfa Golf - Buty Open 2.0 duże rozmiary INESIS - Obuwie, rękawiczki
Buty do golfa

Buty do golfa Open 2.0 męskie duże rozmiary INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry rekreacyjnej. Odpowiednie na teren suchy i lekko wilgotny. Koniec kłopotów z kolcami. Model z odlewanymi kolcami - już ich nie zgubisz!

Kolor : CZARNY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 119zł99 - %

od 119zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 28/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8298377
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwe użytkowanie Odlewanych, zintegrowanych z podeszwą kolców nie da się zgubić!
Łatwość zakładania / zdejmowania Tekstylne wnętrze buta ułatwia zakładanie i zdejmowanie obuwia.
Hydrofobowość Sprawdzą się na lekko wilgotnym podłożu, ale już nie na mokrym.
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Buty Open powstały z myślą o golfistach początkujących lub grających rekreacyjnie. Mają najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny! Pragnęliśmy odświeżyć produkt z kategorii podstawowych artykułów męskich. W tym celu poprawiliśmy wygląd obuwia i zmieniliśmy materiał na bardziej wytrzymały.
Interesujące detale Buty są łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają dodatkowego zakupu kolców, ponieważ kolce są odlewane i stanowią część podeszwy, co również ułatwia konserwację.
Charakterystyka odzieży Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy odzież graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów tworzymy i ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą na polu golfowym.
SKŁAD / PORADY
Skład Cholewka: poliuretan, poliester. Podeszwa: kauczuk. Podszewka: poliester.
Zalecenia dot. konserwacji Buty ze skóry syntetycznej są łatwe w utrzymaniu. Obuwie Open wystarczy po skończonej grze przetrzeć wilgotną gąbką. Odlewane kolce również można łatwo utrzymać w czystości.
Informacje dotyczące przechowywania Aby materiały, z których wykonano buty zachowały optymalne właściwości, obuwie należy przechowywać w suchym miejscu. Należy unikać także przechowywania butów w miejscu o bardzo wysokiej temperaturze.
Ograniczenia w użytkowaniu Nie używać na bardzo wilgotnym i mokrym podłożu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Open. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Buty przeszły testy na zginanie, które pozwoliły sprawdzić ich wytrzymałość na obciążenia występujące przy długim chodzeniu. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z naszych butów, podziel się z nami swoją opinią, a na pewno uzyskasz odpowiedź.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW