NEWFEEL

Amortyzacja i przyleganie

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/9c5945ea931d40f8a303e136e68b0b50.zip/index.html
Kod produktu : 8351229

Buty Propulse Walk 300

Przeznaczenie: do regularnego uprawiania nordic walking. Ciesz się treningiem nordic walking dzięki butom Newfeel Propulse Walk 300, które zapewniają przyczepność i amortyzację. Dodaj jeszcze parę kijków do nordic walking - i masz pełne wyposażenie!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
Na czym polega wyjątkowa koncepcja Propulse Walking Technology de Newfeel?

Nasze różne modele butów z Propulse Walking Technology to:
- skośna pięta z systemem odwróconego tylnego bieżnika zapewnia szybki kontakt z podłożem
- strefa przyczepności dopasowuje się do ruchu przetaczania stopy po podłożu podczas marszu
- wzmocniona strefa odbicia z przodu (na wysokości dużego palca) sprzyja dynamice, a także, co ważne przy nordic walking, zapewnia dłuższe użytkowanie butów.

Czym jest nordic walking?

Nordic walking jest uprawiany ze specjalnymi kijkami na płaskim lub lekko pagórkowatym terenie. Ta aktywność pozwala ujędrnić całe ciało.

Dlaczego do nordic walking należy wybierać odpowiednie buty?

Podczas uprawiania nordic walking, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania - od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno).
Z tego właśnie powodu buty do chodu sportowego muszą być bardzo giętkie!

Jakie są korzyści nordic walking?

Nordic walking to kompletna i wydajna aktywność, która umożliwia ćwiczenie licznych mięśni ciała. Tak jak każdy rodzaj sportu, doskonale wpływa na zdrowie oraz na sylwetkę. Jest to także jedna z najmniej urazogennych dla stawów dyscyplin, która jednak pozwala spożytkować swoją energię. Można uprawiać ją z kijkami, co pozwala trenować górne partie ciała (barki, brzuch, ramiona).
Więcej informacji na: www.newfeel.com

Produkty testowane w warunkach realnych

Wszystkie buty do nordic walking Newfeel są testowane przez osoby uprawiające tę aktywność sportową, w warunkach identycznych jak te, które możesz spotkać każdego dnia podczas treningu (pogoda, prędkość, czas trwania przemarszu, różne rodzaje podłoża). Dzięki tym przeprowadzanym na co dzień testom dopracowujemy oraz zatwierdzamy nasze buty.

Produkty testowane w laboratorium

Newfeel sprawdza wszystkie swoje produkty w testach laboratoryjnych, podczas których weryfikowane są właściwości i zalety butów od chodzenia.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON