ROSSIGNOL

Futerko zwiększa komfort

Buty PURE PRO 80

Przeznaczenie: dla narciarki na dobrym poziomie, która poszukuje wydajnych butów. Pure Pro 80 łączą wydajność (flex 80) z komfortem (but wewnętrzny z podszewką z wełny merynosów).

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8345703
INFORMACJE TECHNICZNE
Regulacja klamry

4 klamry z regulacją mikrometryczną połączone z paskiem pozwalają dopasować but do stopy i zwiększają precyzję.

But wewnętrzny

Wąski but wewnętrzny oferuje maksymalną wydajność. But wewnętrzny Pure Pro 80 jest niższy ze względu na różnice w budowie łydki. But posiada żłobienia dla dokładniejszego dopasowania i wygody. Wypełnienie góry buta jest bardzo miękkie, co gwarantuje komfort na wysokości łydki. But wewnętrzny wykonany jest z wygodnych materiałów.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex od 60 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Flex od 65 do 75 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Jak łatwo założyć buty narciarskie?

Pociągnij język do przodu i na zewnątrz od stopy: dzięki temu mocno otworzysz skorupę i znacząco ułatwisz wkładanie stopy w but.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON