REEBOK

Giętkie i lekkie

Buty Reebok ZPrint walk

Przeznaczenie: do regularnego uprawiania chodu sportowego. Ciesz się chodem sportowym dzięki butom Realflex walk marki Reebok, które pozwalają połączyć giętkość z lekkością.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8379171
INFORMACJE TECHNICZNE
Czym jest chód sportowy?

Chód sportowy to dyscyplina uprawiana w rytmiczny sposób podczas treningów trwających od 30 minut do kilku godzin. Określa się go także mianem aktywnego lub szybkiego marszu. Uprawia się go na stosunkowo płaskim terenie: na drodze, ścieżce, a nawet bieżni elektrycznej. W zależności od obranego celu, można zdecydować się na różne prędkości, często wynoszące od 5 do 10 km/h. Więcej informacji na: www.newfeel.com

Dlaczego do chodu sportowego należy wybierać odpowiednie buty?

Podczas uprawiania chodu sportowego, stopa wykonuje pełny ruch przetaczania: od uderzenia piętą, aż do wybicia się z przedniej części (podczas tej fazy stopa wygina się naprawdę mocno). Z tego właśnie powodu buty do chodu sportowego muszą być bardzo giętkie!
Co więcej, w zależności od Twojego rodzaju treningu, będziesz potrzebować oddychających lub hydrofobowych butów, a osoby chcące zwiększyć prędkość - dynamicznych.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON