WED'ZE koniec serii mobile

Komfort i łatwe sznurowanie

Sprzet snowboardowy Sporty Zimowe - Buty snowboardowe BOOGEY 300 - Fast Lock WED'ZE - Sprzęt snowboardowy
Sprzet snowboardowy

Buty snowboardowe all mountain Boogey 300 fast lock damskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla początkującej snowboardzistki, która poszukuje wygodnych i tolerancyjnych butów do jazdy na każdym terenie. Sznurowanie Fast Lock: pociągnij, zapnij i już. Giętkie i wygodne buty, które pozwalają zginać nogę w kostce i przyjąć odpowiednią postawę od pierwszych wiraży.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 249zł99 -8 %

od 229zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice 132zł94 / Kg

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 19/01/2017 do

** Od 18/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 18/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 19/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8343167
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Kilka słów od szefa produktu Te buty zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić odpowiednią równowagę między komfortem a łatwością jazdy.
Podeszwa tych butów posiada 3 rodzaje korków zapewniające wysoki poziom przyczepności.
Ostatniej zimy (2015-2016) wprowadziliśmy zmiany w sznurowaniu, dzięki czemu czynność ta będzie jeszcze bardziej wydajna.
Te buty snowboardowe odpowiadają na istotne potrzeby snowboardzistek: ciepło, komfort, trzymanie stopy i sztywność zapewniające odpowiednie prowadzenie deski.
System ściągania sznurówek FAST LOCK Łatwe sznurowanie w Boogey powstało dzięki uwadze jednego z naszych instruktorów: "Trzeba skończyć z tradycyjnymi sznurówkami, ich wiązanie jest za trudne. Moje lekcji snowboardu bardzo często rozpoczynam od rozluźniania sznurówek moich klientów".
Ten system umożliwia odpowiednie ściągnięcie sznurówek 2 gestami:
1. pociągnięcie za sznurowadło
2. opuszczenie elementu blokującego I już.
Komfort Podczas jazdy na snowboardzie komfort jest bardzo ważny. Chcąc ograniczyć punkty kompresyjne:
-stworzyliśmy język omijający kostkę, -dodaliśmy drugą grubość pianki na wysokości podbicia/piszczela, dzięki temu sznurówki nie odcinają dopływu krwi, -wybraliśmy miękkie pianki.
Ale komfort podczas zakładania butów jest także ważny: dlatego nasze buty mają szeroki otwór, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie stopy
Flex / Sztywność butów Miękki flex to nasz wybór. Zapewnia komfort podczas użytkowania, zmniejsza zmęczenie fizyczne i pozwala na cieszenie się w pełni dniem spędzonym na śniegu.
Ma on także bardzo dużą zaletę - pomaga podczas przyjmowania odpowiedniej pozycji na desce (nogi zgięte w kostkach). Jeśli dążymy do reaktywności na snowboardzie, to giętkość nóg jest niezbędna. Zbyt sztywne buty to spora przeszkoda podczas nauki jazdy.
Trzymanie pięty: But wewnętrzny NIVEAU 1 Podczas jazdy na snowboardzie bardzo ważne jest trzymanie pięty. Jeśli chcemy dobrze prowadzić deskę, but wewnętrzny musi dobrze trzymać naszą stopę ORAZ być dobrze trzymanym przez but zewnętrzny.
W Boogey 300, but wewnętrzny NIVEAU 1 posiada 4 systemy:
_ Pianka na wysokości kostki CONFORT FOAM
_ Sznurowanie butów 3 POINTS
_ Połączenie buta zewn i wew HOOK & LOOP LINK
_ DOUBLE FOAM = Podwójnej gęstości pianka na wysokości języka przy podbiciu (trzymanie i komfort).
Pianka na wysokości kostki: technologia CONFORT FOAM Pianki wypełniają przestrzeń pod i za kostką, dzięki czemu pięta jest dobrze trzymana.
But wewnętrzny NIVEAU 1 posiada pianki o grubości 10 mm.Wykonane są z jednej części materiału i są bardziej miękkie.
Dzięki temu pięta i stopa są lepiej trzymane (trzymanie dostosowane do poziomu buta). Wraz ze wzrostem prędkości, zużywamy więcej energii do podtrzymania stopy.
Pianki CONFORT FOAM odpowiadają na tę potrzebę, a dodatkowo zapewniają każdemu użytkownikowi maksymalny komfort podczas jazdy.
Sznurowanie butów: system sznurowania: 3 POINTS 3-punktowe ściąganie sznurówek (zamiast 4-punktowego) to 2 ważne zalety:
TRZYMANIE: bardzo dobrze blokuje piętę, ponieważ ogranicza ocieranie przez sznurówki, a maksymalna część siły jest przekazywana na poziomie kostki (III i ostatni punkt ściągania), co niezwykle zwiększa moc trzymania:
- CIEPŁO: brak czwartego punktu ściągania sznurówek na wysokości podbicia pozwala krwi przepływać do placów. A to właśnie krążenie krwi ogrzewa palce.
Połączenie buta wewnętrznego i zewnętrznego: system HOOK & LOOP LINK Z tyłu, pomiędzy butem wewnętrznym i zewnętrznym umieściliśmy rzep.
Dzięki temu but wewnętrzny nie będzie się ślizgał w bucie zewnętrznym, a przez to prowadzenie deski będzie wydajniejsze.
Podeszwa: przyczepność, przyleganie, amortyzacja i izolacja termiczna Podeszwa 3 GRIPS to podeszwa o 3 różnych rodzajach przyczepności
1. strefa z przodu i z tyłu na wchodzenie i schodzenie
2. boczne strefy dla przyczepności na nachylonym terenie
3. strefa środkowa dla przylegania na śliskim podłożu: na desce lub oblodzonym podłożu

Jest ona wykonana z kauczuku i posiada kolce (3,5 mm). Od wewnątrz posiada także (niezauważalną) wkładkę wykonaną z pianki EVA o grubości 5mm (80% powietrza), która zapewnia doskonała izolację termiczną oraz amortyzację
IZOLACJA TERMICZNA Kilka elementów pozwala zachować ciepłe stopy:
1. podeszwa z prawdziwą warstwą izolującą z pianki EVA o grubości 5 mm (80% powietrza), która izoluje od zimna od podłoża 2. wkładka to 5 mm warstwa pianki EVA + materiał z poliestru 3. trzypunktowe sznurowanie buta wewnętrznego (zamiast czteropunktowego) usprawnia dopływ krwi do placów u stóp. A to właśnie krążenie krwi ogrzewa palce 4. dodaliśmy watolinę na wysokości placów
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW