INESIS koniec serii mobile

Trzymają stopę przez cały czas trwania rozgrywki!

Golf_30 Golf_30 - Buty Spike 920 męskie białe INESIS - Golf
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/ac6bd6d112c4452f8fea45506ab103b0.zip/index.html
Golf_30

Buty do golfa Spike 920 męskie INESIS

INESIS
Przeznaczenie: do gry na suchej lub mokrej nawierzchni. System sznurowania, który eliminuje luzowanie! Obuwie trzyma dobrze stopę przez cały czas gry.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 459zł99 -46 %

od 249zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 13/01/2017 do

** Od 13/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 13/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 13/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8357101
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Model Spike 920 powstał po to, by można było grać niezależnie od pogody i bez obawy o przemoczenie obuwia, a także cieszyć się stabilną postawą. Obuwie z miękkiej skóry jest wygodne przez cały czas trwania rozgrywki. Już nie poślizgniesz się na mokrym gruncie! Podeszwa posiada 9 kolców i bardzo wiele wypustek. Zapewni idealne, stabilne podparcie przy swingu.
Wyróżniający szczegół Buty wyposażone w system szybkiego sznurowania. Przy pomocy pokrętła można ustawić idealne napięcie sznurowadeł.
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności. Wprowadzajmy innowacje razem, a gra w golfa będzie jeszcze łatwiejsza.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o butach Grip Lite Classic. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Test Produktu Test nieprzemakalności: Buty przeszły testy na nieprzemakalność (8000 zgięć w pojemniku z wodą). Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu. Jeśli pomimo tego nie jesteś w pełni zadowolony z butów, przekaż nam swoją opinię!
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON