DOMYOS

Stabilizacja nacisku przy każdym ruchu

Kod produktu : 8365852

Buty Strong 500

Przeznaczenie: do cross trainingu. Męskie buty do treningu crossowego Strong 500 posiadają trochę szerszą podeszwę zapewniającą lepszy nacisk na podłoże i równowagę przy ruchach funkcjonalnych (z obciążeniem lub bez).

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Co oferują buty do treningu crossowego?

Podstawowe ruchy w treningu crossowym, opcjonalnie wykonywane z obciążeniem (przysiady, wypady nóg, burpee, pompki, itp) różnią się od ruchów wykonywanych w innych dyscyplinach sportowych, przez co wymagają noszenia odpowiedniego obuwia. Na podstawie tych ruchów oraz w zależności od zamierzonego poziomu intensywności zajęć opracowujemy wszystkie nasze buty. By właściwie się ruszać potrzebujesz przed wszystkim stabilności, dobrego trzymania z przodu i odpowiedniej amortyzacji.

STABILNOŚĆ

Dlaczego jest to ważne?
Funkcjonalne ruchy w treningu crossowym są często wykonywane z obciążeniem, przez co wymagają lepszej stabilności dla utrzymania odpowiedniej równowagi.

AMORTYZACJA

Dlaczego jest to ważne?
Optymalna amortyzacja chroni ciało przed powtarzającymi się wstrząsami i jednocześnie stabilizuje nacisk, co pozwala płynnie łączyć ruchy.

Trzymanie

Dlaczego jest to ważne?
Podczas treningów crossowych stopa musi być właściwie trzymana, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich ruchów.
Wzmocnienia na środkowej części stopy, pięcie i przodzie stopy gwarantują trzymanie stopy.

Jak to udowodnić? Testowanie produktów

W naszych laboratoriach nasi badacze analizują ruchy sportowców, dzięki czujnikom dokładnie mierzącym reakcje ciała ludzkiego. Niemniej jednak, nic nie dorówna sprawdzeniu produktu "w terenie". Z tego powodu testujemy nasze produkty także w klubach fitness, czyli docelowym miejscu ich użytkowania.
Te testy pozwalają nam zaproponować techniczne i przystępne produkty, dzięki którym możesz cieszyć się sportem w jak najlepszych warunkach.

Nie zostawia ciemnych śladów na podłodze

Podeszwa naszych butów zaprojektowana tak, aby nie zostawiać śladów na podłodze.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON