ASICS

Dobra amortyzacja, wygoda i wytrzymałość na mączce

Buty tenis GEL GAME 5 Clay

Przeznaczenie: dla mężczyzn, do regularnej gry połączonej ze średnio intensywnym poruszaniem się po korcie. Odpowiednie na mączkę ceglaną. Te buty ASICS GEL GAME 5 CLAY są wyjątkowo wytrzymałe na mączce i wyposażone w doskonałą amortyzację. Polecane są też z uwagi na ich znakomitą relację ceny do techniczności.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8350718
INFORMACJE TECHNICZNE
Komfort Konstrukcja cholewki z PU (poliuretan) zapewnia niezrównany komfort. Dzięki swojej lekkości, elastyczności i miękkości, PU posiada właściwości amortyzujące, nawet w przypadku dość cienkiej podeszwy. Dobra przyczepność i doskonała stabilność. Wyjątkowa wygoda dzięki niezwykłej wyściółce: większa amortyzacja.
Stabilność Technologia GEL Cushioning Asics oferuje znakomitą amortyzację, trzymanie stopy i stabilność. Ten system składa się z 2 silikonowych łat, które pomagają pochłaniać fale wstrząsów i rozpraszają je horyzontalnie po całej podeszwie środkowej.Ta ostatnia wykonana jest z formowanej ciśnieniowo pianki EVA (Ethyle Vinyle Acétate - Etylen i Octan winylu). Jej twardość i gęstość zależy od rodzaju butów.
Zmniejsza odczuwanie uderzeń i umożliwia płynniejsze stawianie stopy, od pięty do palców. Technologia Trusstic w podeszwie środkowej sprawia, że buty pozostają sztywne, nie wyginając się za bardzo nawet podczas wykonywania bardziej agresywnych ruchów. Buty zapewniają dzięki temu wysoką stabilność i dobre oparcie podczas gry.
Wszechstronna podeszwa Posiada na podeszwie punkty pełniące funkcję podpory podczas skrętów i ułatwiające szybkie zmiany kierunku.
Podeszwa środkowa wyposażona jest z przodu w technologię GEL Cushioning, która zapewnia bardzo dobry poziom amortyzacji i wygody. Posiada też system Trusstic dla dobrego trzymania i stabilności.
Podeszwa zewnętrzna jest wykonana z solidnego kauczuku dla optymalnej wytrzymałości i przyczepności.
Cholewka Cholewka z PU jest wszyta w podeszwę środkową, aby zwiększyć stabilność, równowagę i trzymanie stopy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON