ARTENGO

Lekkie, przewiewne, z dobrą amortyzacją

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/7c5a54cfe4d947f09c7d9b2e09b031a3.zip/index.html

Buty TS860 KD mocna zieleń

Przeznaczenie: dla dziecka regularnie uprawiającego tenis oraz na zajęcia sportowe w szkole, na każdej nawierzchni. Wszechstronne buty tenisowe dla dzieci. Lekkie, trwałe, przewiewne i dobrze amortyzujące! Podeszwa z wytrzymałego i niebrudzącego kauczuku.Idealne dla dzieci uprawiających sport!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8351688
INFORMACJE TECHNICZNE
ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA I ZDEJMOWANIA System rzep + elastyczne sznurowanie pozwala dziecku na pełną samodzielność.
Ten system wyjątkowo się spodobał testującym go dzieciom i rodzicom!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Buty zostały przetestowane i zatwierdzone przez bardzo aktywne dzieci! Testy obejmowały grę w tenisa i zajęcia sportowe w szkole. Te wyjątkowo lekkie buty są także niezwykle solidne. Wytrzymują różne sposoby traktowania je przez dzieci, podczas wszelkich zajęć sportowych i na każdym podłożu. Grube podeszwy odpowiednio wchłaniają wstrząsy. Idealne do gry na hali sportowej!
Test Produktu Zanim nasze buty znajdą się na korcie, poddajemy je licznym testom zarówno w laboratorium, jak i w praktyce. Testy laboratoryjne sprawdzają następujące elementy: łatwość wyrywania oczek sznurowania i pasków, jakość klejenia, badania toksykologiczne, odporność na działanie UV, ścieranie podeszwy i cholewki, przyspieszone starzenie produktu. Testy praktyczne pozwalają sprawdzić nasze produkty w warunkach prawdziwej gry.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON