QUECHUA koniec serii mobile

But, który dopasowuje się do stopy.

Turystyka kobiety Turystyka kobiety - Buty turystyczne Forclaz 500 Helium damskie QUECHUA - Turystyka górska, Wspinaczka
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/a58fe6b7-3d65-45b9-9635-0871c80a5da5.zip/index.html
Turystyka kobiety

Buty turystyczne Forclaz 500 Helium damskie QUECHUA

QUECHUA
Przeznaczenie: na całodniowe szybkie wędrówki w bezdeszczowe dni, po trudnym terenie. Do regularnego lub intensywnego użytku. Masz problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru? Dzięki technologii EVOFIT but dopasowuje się do kształtu stopy, dobrze też trzyma stopę. Raz założysz, a już nie będziesz chciała się z nimi rozstać.

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 229zł99 -17 %

od 189zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 05/02/2017 do

** Od 31/01/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 31/01/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 05/02/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8357931
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Podeszwa Cross Contact Design podeszwy, przedmiot długich badań w naszych laboratoriach oraz specjalny kauczuk, z którego wykonana jest podeszwa, zapewniają dobry kompromis m. przyczepnością a antypoślizgowością. Bieżnik podeszwy butów Forclaz 500 Helium zapewnia większe przyleganie buta do podłoża i większą przyczepność.
Definicja:
Przyczepność: chroni przed ślizganiem się na miękkim podłożu (śliskim lub suchym).
Przyczepność: chroni przed ślizganiem się na twardym podłożu (wilgotnym lub suchym).
Rady dotyczące zakupu Przymierz oba buty na stojąco, w skarpetach przeznaczonych na wędrówki.
Jeśli trzeba przymierz kilka modeli butów i kilka rozmiarów.
Sprawdź, czy buty są wygodne - szczególnie ważne są dwa punkty: podstawa pięty oraz przód stopy podczas schodzenia z gór.
Zwróć uwagę czy buty w żadnym miejscu nie uciskają.
Przejdź się w butach po sklepie.
Podczas pierwszych wędrówek w nowych butach noś je najpierw krótko, a następnie coraz dłużej, aby powoli dopasowały się do stopy.
Jaki wybrać rozmiar? Nie wahaj się wybrać numer większy niż zwykle, aby zapewnić optymalny komfort podczas schodzenia. Wskazówka: należy mieć krótko przycięte paznokcie, a przed rozpoczęciem schodzenia każdorazowo sprawdzać, czy buty są dobrze zasznurowane, aby stopa nie przesuwała się w nich do przodu.
Testy w terenie Wszystkie nasze buty są testowane przez użytkowników reprezentujących grupę, dla której dane produkty zostały zaprojektowane. Testy odbywają się w warunkach identycznych z warunkami użytkowania produktu. W prowadzonych przez nas "misjach testowych" produktów uczestniczy szef produktu oraz osoby spoza marki QUECHUA, których zadaniem jest testowanie, rozwijanie i zatwierdzanie produktów.
Testy w laboratorium Przeprowadza się również inne testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie nasze buty są testowane przez użytkowników reprezentujących grupę, dla której dane produkty zostały zaprojektowane. Testy odbywają się w warunkach identycznych z warunkami użytkowania produktu. W prowadzonych przez nas "misjach testowych" produktów uczestniczy szef produktu oraz osoby spoza marki QUECHUA, których zadaniem jest testowanie, rozwijanie i zatwierdzanie produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW