QUECHUA

But, który dopasowuje się do stopy.

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/9e52a9e1-bd1e-4a5d-81e6-d103940ba24a.zip/index.html

Buty turystyczne Forclaz 500 Helium damskie

Przeznaczenie: na jednodniowe wędrówki po górach, przy bezdeszczowej pogodzie, po trudnym terenie. Do regularnego użytku. Masz problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru? Dzięki systemowi Evofit Twój but idealnie dostosowuje się do kształtu stopy.

Kolor : Jasny miętowy / Zielonoszary

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8357932
INFORMACJE TECHNICZNE
Podeszwa Crosscontact Design podeszwy, przedmiot długich badań w naszych laboratoriach oraz specjalny kauczuk, z którego wykonana jest podeszwa, zapewniają dobry kompromis m. przyczepnością a antypoślizgowością. Bieżnik podeszwy butów Forclaz 500 Helium zapewnia większe przyleganie buta do podłoża i większą przyczepność. Definicja > Przyczepność: chroni przed ślizganiem się na miękkim podłożu (śliskim lub suchym).
Przyczepność: chroni przed ślizganiem się na twardym podłożu (wilgotnym lub suchym).
Rady dotyczące zakupu Przymierz oba buty na stojąco, w skarpetach przeznaczonych na wędrówki.
Jeśli trzeba przymierz kilka modeli butów i kilka rozmiarów. Sprawdź, czy buty są wygodne - szczególnie ważne są dwa punkty: podstawa pięty oraz przód stopy podczas schodzenia z gór.
Zwróć uwagę czy buty w żadnym miejscu nie uciskają. Przejdź się w butach po sklepie.
Podczas pierwszych wędrówek w nowych butach noś je najpierw krótko, a następnie coraz dłużej, aby powoli dopasowały się do stopy.
Jaki wybrać rozmiar? W przypadku butów turystycznych, weź buty o rozmiar większe niż zwykle, aby zapewnić stopom optymalny komfort podczas schodzenia. Wskazówka: Paznokcie powinny być krótko obcięte. Przed schodzeniem z gór sprawdź czy buty są odpowiednio mocno zasznurowane, aby zapobiegać przesuwaniu się stopy na przód buta.
Testy w terenie Wszystkie nasze buty są testowane przez użytkowników reprezentujących grupę, dla której dane produkty zostały zaprojektowane. W prowadzonych przez nas "misjach testowych" produktów uczestniczy szef produktu oraz osoby spoza marki QUECHUA, których zadaniem jest testowanie, rozwijanie i zatwierdzanie produktów.
Test laboratoryjny Przeprowadza się również inne testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie nasze buty są testowane przez użytkowników reprezentujących grupę, dla której dane produkty zostały zaprojektowane. Nasze "Missions Tests" są oparte na współpracy szefa produktu z osobami niezwiązanymi z marką Quechua i mają na celu testowanie, doskonalenie i zatwierdzanie produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON