WED'ZE

Zapomnij o butach, myśl tylko o jeździe

  • Narty i snowboard - Buty W RNS 50 Rental WED'ZE
Kod produktu : 8288376
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Narty i snowboard

Buty narciarskie RNS 50 Rental damskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarki na poziomie początkującym lub śr.zaawansowanym o stopie o szerokości 104mm, która poszukuje lekkości i komfortu. Komfort i lekkość to kluczowe słowa opisujące te buty, umożliwiają narciarce skoncentrowanie się wyłącznie na przyjemności z jazdy.
Decathlon
do 479.99 -%

od

479.99*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
479.99 %
Było0.00obecna cena479.99**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
MOCNE STRONY
Sztywność Wskaźnik flex 55, bardzo przystępny, idealny do udoskonalania techniki jazdy.
Łatwość regulacji Górna klamra z zębatką dla odpowiedniego dopasowania do każdej łydki.
Izolacja termiczna Podeszwa z 4 warstwami pianki izolującej stopę od zimna
Dopasowanie But z pianką zapamiętująca kształt stopy i szybko go przybierającą
Łatwość zakładania / zdejmowania System Easy fit: miękka, dwuskładnikowa skorupa miękka na podbiciu
Precyzja Pasek 35mm łączy but i cholewkę dla progresywnego nacisku.
Łatwość dostępu Doskonalenie jazdy
INFORMACJE TECHNICZNE
Komfort

Skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku zapewni komfort każdej stopie, dzięki łatwemu do zakładania wewnętrznemu butowi . Do tego dodać należy but wewnętrzny uformowany na kopycie i zapewniający wyjątkową wygodę dzięki nawarstwieniu pianek o różnej gęstości i amortyzującej wkładce.

Lekkość

Skorupa PE i poliwęglanowa klamra sprawiają, że te buty są lekkie a przez to zmniejszają zmęczenie. Według przeprowadzonych badań, 1 kilogram ciężaru na stopie to odczuwanie 5 kilogramów ciężaru na plecach - z tego właśnie powodu te buty gwarantują przede wszystkim lekkość.

Wkładka izolująca i pochłaniająca drgania

4 warstwy różnych pianek zapewniają dobrą izolację od zimna i pochłaniają drgania oraz umożliwiają lepsze ułożenie nogi w bucie, a w rezultacie lepsze kierowanie nartą.

Łatwość zakładania butów

System easyfit to połączenie skorupy wykonanej w technologii podwójnego wtrysku z rozcięciem, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie buta. Co więcej górna klamra jest zamontowana na prowadnicy, co umożliwia każdej wielkości łydce wejście do buta i odpowiednie dopasowanie buta.

Punkty oparcia z tyłu

Płytka zamocowana z tyłu cholewki. Opiera się na dolnej części skorupy i stanowi solidny punkt podparcia z tyłu, ułatwiający prowadzenie nart. Dopełnieniem tego systemu jest pasek o szerokości 35 mm, który przytrzymuje łydkę i ogranicza jej niewłaściwe ruchy.

Trwałość

W tylnej i przedniej części podeszwy znajdują się nakładki, które można wymieniać, aby powierzchnia zawsze była gładka. Wymienne noski są dostarczone razem z butami! To ważne, gdyż pozwala ograniczyć tarcie i zapewnić optymalne działanie wiązań. Zaczepy z poliwęglanu zapewniają solidność w każdej sytuacji.

Trzymanie

4 zaczepy z poliwęglanu umożliwiają odpowiednie dopasowanie skorupy a pasek o szerokości 35 mm trzyma stopę i pozwala na dopasowanie do każdego użytkownika.

Specjalne do wypożyczenia

Miejsce w tylnej części buta przeznaczone na umieszczenie kodu kreskowego lub kodu wypożyczalni; wymienne noski przednie i tylne, solidne i szerokie klamry, górna klamra na prowadnicy.

SKŁAD / PORADY
Skład Podszewka: 100% Polichlorek winylu - bez ftalanów; Ślizg: 100% poliuretan.
Zalecenia dot. konserwacji Po każdym użyciu należy wyjąć but wewnętrzny i wkładkę w celu lepszego wysuszenia. Buty wewnętrzne należy regularnie konserwować przy użyciu środka dezynfekującego i antybakteryjnego
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w pokrowcu na buty. Zapiąć klamry, aby skorupa się nie odkształciła.
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW