WED'ZE

Zapomnij o butach, myśl tylko o jeździe

Torby do fitnessu Torby do fitnessu - Buty W RNS 50 Rental WED'ZE - Akcesoria
  • Torby do fitnessu Torby do fitnessu - Buty W RNS 50 Rental WED'ZE - Akcesoria
Torby do fitnessu

Buty narciarskie RNS 50 Rental damskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarki na poziomie początkującym lub śr.zaawansowanym o stopie o szerokości 104mm, która poszukuje lekkości i komfortu. Komfort i lekkość to kluczowe słowa opisujące te buty, umożliwiają narciarce skoncentrowanie się wyłącznie na przyjemności z jazdy.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 479zł99 - %

od 479zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 07/03/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8288376
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Sztywność Wskaźnik flex 55, bardzo przystępny, idealny do udoskonalania techniki jazdy.
Łatwość regulacji Górna klamra z zębatką dla odpowiedniego dopasowania do każdej łydki.
Izolacja termiczna Podeszwa z 4 warstwami pianki izolującej stopę od zimna
Dopasowanie But z pianką zapamiętująca kształt stopy i szybko go przybierającą
Łatwość zakładania / zdejmowania System Easy fit: miękka, dwuskładnikowa skorupa miękka na podbiciu
Precyzja Pasek 35mm łączy but i cholewkę dla progresywnego nacisku.
Łatwość dostępu Doskonalenie jazdy
INFORMACJE TECHNICZNE
Komfort Skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku zapewni komfort każdej stopie, dzięki łatwemu do zakładania wewnętrznemu butowi . Do tego dodać należy but wewnętrzny uformowany na kopycie i zapewniający wyjątkową wygodę dzięki nawarstwieniu pianek o różnej gęstości i amortyzującej wkładce.
Lekkość Skorupa PE i poliwęglanowa klamra sprawiają, że te buty są lekkie a przez to zmniejszają zmęczenie. Według przeprowadzonych badań, 1 kilogram ciężaru na stopie to odczuwanie 5 kilogramów ciężaru na plecach - z tego właśnie powodu te buty gwarantują przede wszystkim lekkość.
Wkładka izolująca i pochłaniająca drgania 4 warstwy różnych pianek zapewniają dobrą izolację od zimna i pochłaniają drgania oraz umożliwiają lepsze ułożenie nogi w bucie, a w rezultacie lepsze kierowanie nartą.
Łatwość zakładania butów System easyfit to połączenie skorupy wykonanej w technologii podwójnego wtrysku z rozcięciem, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie buta. Co więcej górna klamra jest zamontowana na prowadnicy, co umożliwia każdej wielkości łydce wejście do buta i odpowiednie dopasowanie buta.
Punkty oparcia z tyłu Płytka zamocowana z tyłu cholewki. Opiera się na dolnej części skorupy i stanowi solidny punkt podparcia z tyłu, ułatwiający prowadzenie nart. Dopełnieniem tego systemu jest pasek o szerokości 35 mm, który przytrzymuje łydkę i ogranicza jej niewłaściwe ruchy.
Trwałość W tylnej i przedniej części podeszwy znajdują się nakładki, które można wymieniać, aby powierzchnia zawsze była gładka. Wymienne noski są dostarczone razem z butami! To ważne, gdyż pozwala ograniczyć tarcie i zapewnić optymalne działanie wiązań. Zaczepy z poliwęglanu zapewniają solidność w każdej sytuacji.
Trzymanie 4 zaczepy z poliwęglanu umożliwiają odpowiednie dopasowanie skorupy a pasek o szerokości 35 mm trzyma stopę i pozwala na dopasowanie do każdego użytkownika.
Specjalne do wypożyczenia Miejsce w tylnej części buta przeznaczone na umieszczenie kodu kreskowego lub kodu wypożyczalni; wymienne noski przednie i tylne, solidne i szerokie klamry, górna klamra na prowadnicy.
SKŁAD / PORADY
Skład Podszewka: 100% Polichlorek winylu - bez ftalanów; Ślizg: 100% poliuretan.
Zalecenia dot. konserwacji Po każdym użyciu należy wyjąć but wewnętrzny i wkładkę w celu lepszego wysuszenia. Buty wewnętrzne należy regularnie konserwować przy użyciu środka dezynfekującego i antybakteryjnego
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w pokrowcu na buty. Zapiąć klamry, aby skorupa się nie odkształciła.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW