Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Domyos
360 COMFORT
Niezbędne
na pierwszych zajęciach
360 breathe
ODDYCHAJĄ NA
KAŻDYM KROKU
360 street
Mierz wysoko,
wyraź siebie poprzez swój styl
DLACZEGO POWINNAŚ MIEĆ BUTY DO FITNESSU?
Czy wiesz, że...?
Niewielu sportowców uprawia fitness w specjalnie przeznaczonych do tego butach. Tymczasem są one absolutnie NIE-ZBĘD-NE! Do wykonywania licznych, różnorodnych ruchów podczas rozmaitych zajęć fitness potrzebne są bowiem buty, które zapewnią swobodę ruchów, a jednocześnie pełen komfort. Z drugiej strony kiedy uprawiasz fitness, nacisk koncentruje się głównie na przodzie buta, dlatego należy wybrać model ułatwiający wybicie z tej części stopy.
SYSTEM 360
Damien
wywiad z
Szefem produktu
"Spotykając sportowców z czterech stron świata, zauważyliśmy, że większość kobiet nie nosiła butów odpowiednich do uprawiania fitnessu. Proste tenisówki były często zbyt sztywne, by zapewnić im pełną swobodę ruchów podczas zajęć. Tak oto stworzenie buta przeznaczonego specjalnie do fitnessu stało się naszym oczywistym celem. Dla każdej pasjonatki fitnessu, od początkującej po zaawansowaną, zaprojektowaliśmy wyjątkowy system!

W 2013 r., po ponad 12 miesiącach badań i doskonalenia, światło dzienne ujrzał pierwszy model z naszej sagi 360".
SYSTEM 360: PODĄŻAJĄ ZA TOBĄ W KAŻDYM KIERUNKU
STYL. ENERGIA. KOBIECOŚĆ. LEKKOŚĆ. SWOBODA RUCHÓW. ŁATWE WYKONYWANIE OBROTÓW
Dla każdej kobiety, która pragnie swobodnie wyrażać siebie na zajęciach fitnessu - odkryj system 360: linię ultralekkich butów opracowaną przez nasze ekipy, by dać stopom swobodę oraz ułatwić wykonywanie obrotów i następujących po sobie ruchów wymagających częstych zmian kierunku.
Punkt obrotowy na przodzie buta, by zapewnić swobodę ruchów.
Gumowe wstawki, by zapobiec ślizganiu się.
Linie zgięcia w podeszwie, by wesprzeć naturalny ruch stopy.
Syntetyczne wzmocnienia cholewki, by zapewnić stabilizację stopy przy zachowaniu elastyczności.
Konstrukcja przylegająca do podłoża i mały drop (różnica między wysokością przy palcach i przy pięcie) zapewniający stabilność i wspierający naturalną postawę ciała.
Lekkie materiały, dzięki którym stopa może oddychać.
Podeszwa niezostawiająca śladów na podłodze.
84 99
SYSTEM 360 PODĄŻAJĄ ZA TOBĄ
W KAŻDYM KIERUNKU
360 Comfort
Kup
Amortyzacja
119 99
SYSTEM 360 PODĄŻAJĄ ZA TOBĄ
W KAŻDYM KIERUNKU
360 Breathe
Kup
Oddychalność
139 99
SYSTEM 360 PODĄŻAJĄ ZA TOBĄ
W KAŻDYM KIERUNKU
360 Street
Kup
Trzymanie
360 COMFORT
360 BREATHE
360 STREET
360 COMFORT :
Niezbędne na pierwszych zajęciach
Model 360 COMFORT jest idealny dla kobiet, które chcą zacząć przygodę z fitnessem. Doskonała amortyzacja zapewnia stabilizację stopy, dając poczucie pewności podczas pierwszych kroków w klubie!
360 BREATHE :
ODDYCHAJĄ NA KAŻDYM KROKU
Model 360 Breathe został stworzony dla wszystkich kobiet, które chcą się maksymalnie wyszaleć na zajęciach. Konstrukcja z ultralekkiej siateczki zapewnia stopom maksymalną oddychalność.
360 STREET :
Mierz wysoko, wyraź siebie poprzez swój styl
Model 360 Street został stworzony z myślą o zajęciach z układami choreograficznymi. Doskonale pasuje do luźnego stylu "street". Podwyższona cholewka i boczne wzmocnienia zapewniają dobre trzymanie stopy i kostki. Wypróbuj je i uwolnij swoje ciało, ćwicząc całkowicie bezpiecznie!
Design
Hugo
WYWIAD Z
PROJEKTANTEM
"W nowej kolekcji 360 inspirowaliśmy się lekkością, zwinnością i szybkością, jaką obserwujemy w naturze, zwłaszcza u owadów.
Konstrukcja opiera się więc na organicznych liniach i kształtach, idealnie okalających Twoją stopę. Zapewniają one całkowitą swobodę ruchów i doskonałe podtrzymanie pięty, zgodnie z naszymi założeniami Design Domyos 360. Owa inspiracja naturą odzwierciedla się także w wybranych materiałach, jak również w wykończeniu tego modelu: oddychająca siateczka umożliwiła nam znaczną redukcję wagi buta, strefy kontaktu na podeszwie zapewniają zwiększone wybicie i rotację, a wcięcia ułatwiają zginanie stopy.

Masz więc pewność, że nowa generacja 360 idealnie odpowiada na potrzeby sportsmenek poszukujących elastyczności i lekkości: by Twoje stopy oddychały, byś dobrze czuła podłoże, byś mogła wykonywać wszystkie ruchy niezależnie od ich kierunku".