TRIBORD

Klasyczny kaptur i kieszenie

Żeglarstwo_3 Żeglarstwo_3 - Ciepły sztormiak żeglarski PB TRIBORD - Woda
//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/46a1b8a4001f4e2f91fa8e53edc0b98f.zip/index.html
Żeglarstwo_3

Ciepły sztormiak żeglarski PB męski TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do okazjonalnego żeglowania w zimne dni, przy pogodzie spokojnej do umiarkowanej (umiarkowany wiatr i deszcz, spokojne morze). Ciepły sztormiak PB jest odporny na regularny deszcz, dzięki nieprzemakalności i wiatroszczelności tworzywa. Idealny do okazjonalnego żeglowania, z kieszeniami i możliwością dopasowania kaptura!

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 89zł99 - %

od 89zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8367651
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Nieprzemakalność Wyjątkowe nieprzemakalne tworzywo zapewnia pozostanie suchym, nawet w regularnym deszczu. Podczas testu w symulatorze deszczu sztormiak został poddany warunkom odpowiadającym deszczowi 100 L/h/m² przez 4 h. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 4000 mm słupa wody.
Kaptur Zabudowany, ciepły kaptur z podszewką skutecznie chroni przed niepogodą.
Kieszenie do ogrzania rąk Dwie szerokie kieszenie na dłonie pozwolą schować ręce w cieple, przed wiatrem i deszczem.
Impregnacja materiału Impregnację materiału ciepłej kurtki PB uzyskuje się poprzez nałożenie powłoki na jej zewnętrzną stronę. Ta powłoka powoduje ześlizgiwanie się wody z powierzchni materiału, bez jej wchłaniania. Tym sposobem materiał nie nasiąka wodą i pozostaje lekki i ciepły. Ta powłoka powinna być odnawiana podczas całego okresu użytkowania ubrania. Produkty do jej odnawiania są w ofercie naszych sklepów.
Dlaczego wiatroszczelność produktu jest istotna? Bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć się przed wiatrem, zarówno podczas ruchu, jak i w spoczynku, ponieważ wiatr bardzo wychładza ciało. Zgodnie z modelem „Windchill”, który pozwala na pomiar temperatury odczuwanej pod wpływem wiatru i zimna: przy temp. 5°C, połączonej z wiatrem 30 km/h, temp. odczuwalna wynosi 0°C. Jeśli temp. powietrza wynosi 0°C, a prędkość wiatru 40 km/h, temp. odczuwalna wynosi -7°C.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników.
Wydawana jest ogólna ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, dzięki możliwości zestawienia produktów tego samego rodzaju (T-shirty, spodnie, plecaki...).
Decathlon jest dobrowolnym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.
Więcej informacji na filmie: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON