TRIBORD

Klasyczny kaptur i kieszenie

//www.decathlon.pl/common/3Dpictures/a/46a1b8a4001f4e2f91fa8e53edc0b98f.zip/index.html

Ciepły sztormiak żeglarski PB

Przeznaczenie: do okazjonalnego żeglowania w zimne dni, przy pogodzie spokojnej/umiarkowanej (umiarkowany wiatr i deszcz, spokojne morze). Ciepły sztormiak żeglarski jest odporny na regularny deszcz, dzięki wodoodporności i wiatroszczelności tworzywa. Idealny do okazjonalnego żeglowania, z kieszeniami i możliwością dopasowania kaptura!

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367651
INFORMACJE TECHNICZNE
Nieprzemakalność Wyjątkowe nieprzemakalne tworzywo zapewnia pozostanie suchym, nawet w regularnym deszczu. Podczas testu w symulatorze deszczu sztormiak został poddany warunkom odpowiadającym deszczowi 100 L/h/m² przez 4 h. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 4000 mm słupa wody.
Kaptur Zabudowany, ciepły kaptur z podszewką skutecznie chroni przed niepogodą.
Kieszenie do ogrzania rąk Dwie szerokie kieszenie na dłonie pozwolą schować ręce w cieple, przed wiatrem i deszczem.
Impregnacja materiału Impregnację materiału ciepłej kurtki PB uzyskuje się poprzez nałożenie powłoki na jej zewnętrzną stronę. Ta powłoka powoduje ześlizgiwanie się wody z powierzchni materiału, bez jej wchłaniania. Tym sposobem materiał nie nasiąka wodą, pozostaje lekki i ciepły. Ta powłoka powinna być odnawiana podczas całego okresu użytkowania ubrania. Produkty do jej odnawiania są w ofercie naszych sklepów.
Dlaczego wiatroszczelność produktu jest istotna? Bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć się przed wiatrem, zarówno podczas ruchu, jak i w spoczynku, ponieważ wiatr bardzo wychładza ciało. Zgodnie z modelem „Windchill”, który pozwala na pomiar temperatury odczuwanej pod wpływem wiatru i zimna: przy temp. 5°C, połączonej z wiatrem 30 km/h, temp. odczuwalna wynosi 0°C. Jeśli temp. powietrza wynosi 0°C, a prędkość wiatru 40 km/h, temp. odczuwalna wynosi -7°C.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Wydawana jest ogólna ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, dzięki możliwości zestawienia produktów tego samego rodzaju (T-shirty, spodnie, plecaki...).
Decathlon jest dobrowolnym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.
Więcej informacji na filmie: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON