ORAO

Czyści okulary nie rysując szkieł.

Akcesoria_9

ŚCIERECZKA do czyszczenia z mikrofibry CLEAN 100 SOFT ORAO

ORAO
Przeznaczenie: do czyszczenia okularów. Nie rysuje szkieł. Miękka ściereczka z mikrofibry Ściereczka CLEAN 100 SOFT z mikrofibry delikatnie czyści szkła nie niszcząc ich.

Kolor : Fioletowa fuksja

Ocen użytkowników
Decathlon
do 3.99 -%

od

3.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
3.99 %
3.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8385704
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwość konserwacji Ściereczka z mikrofibry: pozwala łatwo i skutecznie wyczyścić okulary.
INFORMACJE TECHNICZNE
ŚCIERECZKA

Tworzywo: 100% poliester.
Wymiary: 20 cm x 20 cm
Zajmuje mało miejsca, możesz ją nosić wszędzie.

Zastosowany materiał to mikrofibra. Idealnie czyści on okulary i inne produkty optyczne (nakładki na okulary, okulary wierzchnie...). Mikrofibrą można czyścić ślady palców, kurz itp. nie rysując szkieł.

SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
100.00% Poliester
Opakowanie
100.00% Celuloza
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł używaj odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki, mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO). Unikaj natomiast ręczników i szmatek zawierających silikon oraz papierowych chusteczek, które mogłyby porysować szkła, jak również środków do czyszczenia i dezynfekcji oraz acetonu, ponieważ mogą one uszkodzić szkła i ich powłoki. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycieraj ich na sucho: opłucz je najpierw w czystej wodzie.
Informacje dotyczące przechowywania Twoja jakość widzenia zależy od tego, jak dbasz o swoje okulary przeciwsłoneczne. Etui naprawdę jest potrzebne! Chroni ono Twoje okulary przed zarysowaniami, uderzeniami i zgnieceniem.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Nasze sportowe okulary są testowane w prawdziwych warunkach użytkowania, dla których zostały zaprojektowane. Zespoły koncepcyjne, szefowie produktów, inżynierowie i projektanci upewniają się, że warunki użytkowania, do jakich produkty zostały zaprojektowane i stworzone, są idealnie zgodne z warunkami faktycznego użytkowania w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON