Co nas wyróżnia?

Komfort sportowych zakupów

Komfort sportowych zakupów W Decathlon dokładamy wszelkich możliwych starań by czas spędzony w naszym sklepie był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Dlatego też nieustannie kontrolujemy jego bezpieczeństwo i dbamy o wysoki poziom naszej obsługi. Chcemy byś zasmakował u nas prawdziwej radości płynącej z uprawiania sportu, dlatego na powierzchni od 1 800 do 10 000 m oddajemy do Twojej dyspozycji prawie 30 000 modeli artykułów.

Kompetentna obsługa z pasją

Kompetentna obsługa z pasją Wiemy, jak pomocna w zakupach jest odpowiednia obsługa. Dlatego u nas zatrudniamy szerokie grono prawdziwych pasjonatów, czynnie uprawiających sport. Nasze sportowe zamiłowania chętnie dzielimy z naszymi klientami, którym zawsze służymy fachową poradą. Największą wiedzę czerpie się przecież z doświadczenia!

Najlepsze produkty w najlepszych cenach

Najlepsze produkty w najlepszych cenach Decathlon to ponad 70 dyscyplin sportowych w jednym miejscu. Tak szeroka oferta pozwala każdemu z naszych klientów znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Jak nikt inny dobrze wiemy, że aby pokochać sport, wystarczy czasami podstawowe wyposażenie. Dlatego w ramach każdej dyscypliny sportowej proponujemy Ci posiadający podstawowe walory techniczne w najlepszej cenie.

Zadowolony klient przede wszystkim

Zadowolony klient przede wszystkim W Decathlon cenimy sobie Twoje zadowolenie. Chcemy, by nasze sklepy cieszyły się zaufaniem i były ulubionym miejscem Twoich sportowych zakupów. Umożliwiając Ci zwrot lub wymianę nieużywanego produktu w terminie do 30 dni od daty zakupu, pozostawiamy Ci czas do namysłu. Twoja udane zakupy są przecież naszym priorytetem.

Dzielimy się tym, co najlepsze

Dzielimy się tym, co najlepsze Cenimy sobie spędzony z Tobą czas. Dlatego tak często, Decathlon zamienia się w miejsce zawodów, turniejów i konkursów sportowych. To dla nas nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu w niepowtarzalnej atmosferze, ale przede wszystkim sposobność do sprawdzenia swoich sił w nieznanych dotąd dyscyplinach sportowych. Chcemy towarzyszyć Ci na starcie każdej Twojej sportowej przygody.