B'TWIN

Bądź widoczny: jaskrawy kolor i odblaskowe nici!

Czapka na rower 300

Przeznaczenie: do ochrony rowerzysty przed zimnem i zapewnienia mu widzialności podczas jazdy miejskiej. Czapka rowerowa dla dorosłych, jej krój dobrze chroni uszy. Jaskrawy kolor i odblaskowy pasek, aby zostać zauważonym w dzień i w nocy. Może być noszona pod kaskiem. .

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8343758
INFORMACJE TECHNICZNE
Bądź widoczny: Jak być widocznym na rowerze w mieście w dzień i w nocy? Praktyczna cecha: czapka miejska 300 zapewnia widzialność za dnia i w nocy na rowerze w mieście. Bezpieczeństwo w dniu, dzięki jaskrawemu zabarwieniu pozwala być dobrze widocznym pośród miejskiej szarzyzny. Bezpieczeństwo w nocy, dzięki odblaskowej taśmie, aby być widocznym dla kierowców i poprawić widzialność.
Użytkowanie: jak chronić się przed zimnem na rowerze w mieście? Do uzupełnienia stroju i zapobiegania wychłodzeniu głowy podczas jazdy po mieście, czapka pomyślana tak, aby można było nosić ją podczas każdej aktywności, przejazdów, etc, oraz aby stawić czoła niepogodzie: zimnu i wiatrowi. Czapkę dostępną w dwóch kolorach można także nosić pod kaskiem i dopasowywać do odzieży z gamy Urbanproof marki Btwin.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Nasz zespół projektantów pracuje w Lille (Francja), w sercu miasta i miejskim otoczeniu, w regionie gdzie pogoda jest bardzo zmienna, od rana do wieczora. Przez cały rok wymyślamy i opracowujemy nowe produkty, doskonale zaprojektowane, aby ułatwić życie rowerzystów. Dlatego też testujemy każdy produkt wraz z Wami, w terenie i przed rozpoczęciem jego sprzedaży w sklepie, aby sprawdzać i ulepszać naszą gamę w rzeczywistych sytuacjach, jakie mogą spotkać rowerzystę każdego dnia.
Test Produktu Widzialność każdego produktu z gamy jest testowana i zatwierdzana przez laboratoria Decathlon Research oraz przez ekspertów i laboratoria zewnętrzne.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON