Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł
DEEPER
Kod produktu : 8601386
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany

DEEPER PRO PLUS WIFI + Uchwyt

Decathlon
do 999.00 -%

od

999.00*
w tym podatek / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
999.00 -%
Było0.00obecna cena999.00**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie
Dla wędkarzy poszukujących przenośnej, uniwersalnej i intuicyjnej w obsłudze echosondy. Wypróbuj, a nie przestaniesz jej używać! Uchwyt na telefon w zestawie. Połączenie Wi-Fi umożliwia korzystanie z Deeper Pro + na odległość do 100 m. Na połowy z brzegu lub z łodzi, to Ty decydujesz. Uchwyt na telefon w zestawie.

MOCNE STRONY

Wszechstronność Bezprzewodowa, uniwersalna echosonda. Na połowy z brzegu i z łodzi.
Łączność Połączenie Wi-Fi umożliwia korzystanie z Deeper Pro + na odległość do 100 m.

INFORMACJE TECHNICZNE

Charakterystyka:

- Połączenie Wi-Fi: na odległość do 100 m
- Wbudowany moduł GPS
- Sonar o podwójnej wiązce
- Działa w wodach słodkich i słonych
- Lekka echosonda o ciekawym designie
- Akumulator, czas działania 5 godz. 30 minut na jednym ładowaniu i w ciągłym użytkowaniu
- Kompletny czas ładowania: 2 godziny.

DEEPER PRO +

Połączenie Wi-Fi pozwala zwiększyć zasięg do 100 m, i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokiej częstotliwości zwiększa dokładność danych przesyłanych do urządzenia mobilnego. Wysoka częstotliwość skanera umożliwia szybsze odwzorowanie najmniejszych nawet elementów z dużą rozdzielczością.

Technologia Wi-Fi

Deeper Smart Sonar PRO + używa połączenie Wi-fi do transferu precyzyjnych danych. Użycie sieci komórkowej lub danych mobilnych nie jest konieczne.
Połączenie Wi-Fi pozwala zwiększyć zasięg do 100 m, i głębokość do 80 m.

Kompatybilność aplikacji

Deeper jest kompatybilny z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Posiada tryb offline i online oraz: kalendarz słoneczny i księżycowy, notatki z połowów, mapy dostępne w trybie offline, prognoza pogody, aparat fotograficzny, dzielenie się informacjami za pośrednictwem sieci społecznościowych itp. Aplikacja Deeper jest dostępna w wielu językach. (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Inteligentne wędkowanie

Deeper Smart Sonar PRO+ może być użytkowany w każdej wodzie. Unosi się na wodzie i przekazuje szczegółowe informacje na temat dna i wody (głębokość, struktura dna, temperatura, roślinność, miejsce przebywania ryb itp.), bezpośrednio na ekranie Twojego smartfona lub tableta. Deeper Smart Sonar PRO+ to przenośna echosonda, której można używać z brzegu, nabrzeża, mostu, łodzi, kajaku lub pływadełka. To najlepsza echosonda na rynku.

Tryb GPS

Deeper Smart Sonar PRO+ posiada bardzo precyzyjny wewnętrzny odbiornik GPS, który umożliwia mapowanie zarysu dna i ławic ryb poprzez tworzenie map batymetrycznych nawet podczas łowienia z brzegu. Wszystkie mapy batymetryczne mogą być archiwizowane i dostępne w każdej chwili w celu polepszenia efektywności łowienia.

Rozwiń Zwiń

SKŁAD / PORADY

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Gwarancja 1 rok

OPINIE KLIENTÓW

OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON