FOUGANZA

Grubsza warstwa ocieplająca na grzbiecie konia

Derka stajenna Stable 400

Przeznaczenie: do ochrony ostrzyżonego konia w boksie przed zimnem. Derka o zróżnicowanej grubości, cieplejsza na grzbiecie konia, który jest najwrażliwszą częścią ciała i najbardziej narażoną na przeciągi w boksie.

Kolor : CIEMNONIEBIESKI

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8339693
INFORMACJE TECHNICZNE
Właściwości ocieplające Cała derka jest wypełniona watą o gramaturze 300 g/m² + dodatkowe 100 g/m² na grzbiecie, gdzie utrata ciepła jest największa.
Mocowanie i system zapięć 2 sprzączki z łatwym zapięciem na piersi. Sprzączki z haczykiem na krzyżujących się pasach są wyposażone w gumowe zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe otwarcie.
Wstawki zwiększające swobodę ruchów Bardzo wysokie i umiejscowione ukośnie na łopatkach. Zapewniają swobodę dopasowując się do ruchów przednich nóg konia.
Linia grzbietu Specjalny krój ułatwia właściwe ułożenie derki na grzbiecie.Derka sięga powyżej kłębu zapewniając optymalną ochronę.
Zakryty brzuch Derka posiada symetryczną klapę pod brzuchem. Klapa ogrzewa brzuch i zapobiega utracie ciepła.
Kołnierz z polaru Chroni przed utratą ciepła i zapewnia niezrównany komfort.
Ochraniacz na ogon Zintegrowany z derką, chroni przed zimnem i otarciami ogona o ścianę.
Uchwyty na grzbiecie 2 uchwyty na grzbiecie pozwalają łatwo zdjąć derkę ściągając ją do tyłu. Służą też do zawieszenia derki - okrycie już nie musi ciągnąć się po ziemi!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON