Bieganie i trail

Joanna Baniak

Zapytaj mnie o:

bieganie odzież damska, bielizna do biegania damska, junior

Moją pasją jest bieganie. W 2002 roku zaczęłam swoją przygodę z lekkoatletyką. Moje największe osiągnięcia to: 5. miejsce na 400 m na Ogólnopolskiej Olipiadzie Młodzież, 5. miejsce na 400 m na Mistrzostwach Polski Juniorów, 2. miejsce w sztadecie 4x100m na Akademickich Mistrzoswach Polski oraz 2 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w przełajach.

Kontuzja wyeliminowała mnie z kontynuowania kariery sprinterki, dlatego powoli przechodzę na bieganie długich dystansów dla przyjemności.

Poza bieganiem często chodzę na siłownię. Lubie równiez grac w koszykówkę i jeździć na rolkach.

Kariera w Decathlon:

Jestem ambasadorem marki Kalenji w Polsce. Razem z pozostałymi ambasadorami promujemy produkty w całej Polsce, przekonujac klientów o ich wysokiej jakości.

Joanna Baniak

Mateusz Oracz

Zapytaj mnie o:

odzież do biegania, buty, trail

Biegam od 1999r i nie wyobrażam sobie, żebym mógł przestać to robić. Jest to moja pasja, z której nie zrezygnuje dla niczego innego. Staram się łamać i przesuwać swoje granice biorąc udział w biegach na każdym dystansie. Od 5km rozpoczynając przez 110km ultra trail aż do...najdłuższych biegów ultra, które mam zamiar ukończyć w przyszłości. Staram się motywować do walki ze słabościami na biegowych trasach każdego kogo spotkam na swojej drodze. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz wyniki na przyzwoitym poziomie pozwalają mi być swego rodzaju ekspertem w tej dziedzinie sportu. Z chęcią podzielę się swoją pasją i doświadczeniem z osobami chcącymi rozpocząć swoją przygodę z bieganiem oraz tymi, które już biegają, ale szukają motywacji.

Mateusz Oracz

Łukasz Marczak

Zapytaj mnie o:

dobór butów biegowych oraz znajomość rynku elektroniki dla biegaczy (pulsometry, zegarki z GPS)

Nazywam się Łukasz. Jestem biegaczem od 2009 roku kiedy to po raz pierwszy sam z własnej, nieprzymuszonej woli postanowiłem zacząć swoją biegową przygodę. Od tego czasu zaliczyłem kilkadziesiąt imprez biegowych, zarówno w biegach miejskich jak i przełajowych na różnych dystansach. Za sobą mam także start w triathlonie. Na swoim koncie mam więcej sukcesów osobistych niż sportowych, ale forma stale rośnie:) Moim największym sukcesem sportowym jest ukończenie maratonu w Pradze z całkiem zadowalającym wynikiem. Mam także wiele pasji nie związanych z bieganiem: amatorsko jeżdżę konno i na longboardzie, zajmuję się też speedcubingiem (układanie kostki rubika na czas) oraz wspólnie z dziewczyną prowadzimy dom tymczasowy dla ptaków egzotycznych.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Okęcie

Łukasz Marczak

Maksymilian Krajewski

Zapytaj mnie o:

trail, akcesoria dla biegacza, buty asfaltowe oraz odzież

Krótko o mnie:

Biegam od 2005 roku, kiedy to jeszcze bieganie nie było aż tak popularne. Jak większość zaczynałem biegać dla poprawy sylwetki i dobrego samopoczucia, a z czasem przerodziło się to w moją wielką pasję. Przez parę ładnych lat, z mniejszymi i większymi sukcesami, trenowałem w jednym z Krakowskich klubów lekkoatletycznych biegi średniodystansowe. Później zacząłem wydłużać swój docelowy dystans i tak przeniosłem się na biegi uliczne głównie 5km i 10km. W tym momencie cieszę się amatorskim bieganiem, trenując i startując w licznych biegach masowych. Teraz zarażam pasją innych, poprzez wspólne rozbiegania i biegowe wycieczki.

Co mogę dać Tobie?

Przez wszystkie lata zdarłem niezliczoną ilość par butów różnych firm. Zniszczyłem niezliczona ilość ubrań i zjadłem jeszcze więcej żeli energetycznych. Dokładnie wiem tylko ile zepsułem zegarków... Było ich cztery. Z doświadczenia wiem jakie ubranie jest potrzebne na daną pogodę i jakie buty na dany dystans. Wiem, co czują biegacze przy -15 st.C i przy +30 st.C, podczas deszczu i podczas przyjemnego ciepłego powiewu, oraz wiem co to znaczy dać z siebie 150%, podczas gdy przy 120% już się nie może :) Chętnie opowiem Ci o techniczności produktów Kalenji oraz o wadach i zaletach innych marek. Dla mnie nie ma bezsensownych pytań, są tylko ciekawe dyskusje :).

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Kraków Zakopianka

Maksymilian Krajewski