Bieganie i trail

Łukasz Marczak

Zapytaj mnie o:

Elektronikę dla biegaczy oraz dobór butów biegowych

Nazywam się Łukasz. Na biegowych ścieżkach spotkać mnie można od 2009 roku. Romans z butami biegowymi zaczął się przez chęć startu w Triathlonie. Biegania nigdy nie lubiłem, ale jest to jeden z elementów układanki Triathlonowej. Po pierwszym treningu ten element składowy stał się moim ulubionym. Od tego czasu biegałem coraz dalej i szybciej. Na swoim koncie mam kilka startów w biegach maratońskich oraz ultra. A to nadal nie jest koniec, w planach mam dalsze wydłużanie dystansu.

W moim sercu jest miejsce nie tylko na bieganie - zajmuję się także speedcubingiem (układanie kostki Rubika na czas), inscenizacją walki na miecze świetlne (May the Force be with You!), oraz jazdą na longboardzie.

Jak każdy facet (prawie) jestem gadżeciażem, dlatego śledzę na bieżąco nowinki ze świata elektroniki dla biegaczy, oraz nowości z segmentu butów biegowych. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą w tym zakresie

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Okęcie

Łukasz Marczak

Anna Gromadzka

Zapytaj mnie o:

Sprzęt oraz sam w sobie sport

Moja pasją i miłością jest bieganie. Nie wyobrażam sobie życia bez biegania, bez treningów, bez ludzi z którymi dzielę tę radość.

Moje bieganie to przede wszystkim asfalt i długie dystanse. Trenuję codziennie, w klubie STS Skarżysko-Kamienna. Biegam, bo to kocham. Trenuję, ciężko pracuję, ścigam się, rywalizuje, robię codziennie krok do przodu po to, żeby być lepszą wersją siebie. Żeby z uśmiechem kończyć trening, a przede wszystkim zawody. Żeby czuć dumę patrząc na zegarek po skończonym treningu.

Chcę pokazać bieganie od "podstaw". Od produktu do motywacji. Od nitki po uśmiech i radość na mecie, bo każdy był kiedyś na starcie, rozpoczynając swoją biegową przygodę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące biegania, sprzętu - pisz śmiało.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Kielce

Anna Gromadzka

Ewelina Gładysz

Zapytaj mnie o:

Artykuły związane z bieganiem

Cześć, mam na imię Ewelina. Mimo, że uprawiam je od 5 lat, to od zawsze bieganie jest moją pasją. Oprócz biegania pływam oraz gram w squash. Praca w Decathlon pozwoliła mi połączyć pasje z codziennymi obowiązkami. Najlepiej czuję się na dłuższych dystansach, w związku z czym moje treningi są intensywne, a przy tym regularne. Od najmłodszych lat brałam udział w różnych biegach przełajowych i sztafetowych, a w ostatnim czasie zakochałam się w biegach z przeszkodami i regularnie biorę udział w biegach typu Runmageddon, survival race.

Ciężko mi się powstrzymać od zakupu butów biegowych oraz akcesoriów, które pomagają mi osiągać maksimum swoich możliwości.

Chętnie odpowiem na pytania odnośnie sprzętu biegowego ( zegarków, pulsometrów) odzieży technicznej oraz butów biegowych.

Moje osiągniecia:

  • Ukończenie 39. Maratonu Warszawskiego
  • Zdobycie Korony Półmaratonów

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bemowo

Ewelina Gładysz

Michał Antuszewski

Zapytaj mnie o:

Bieganie i wszystko co z nim związane

Czołem,

nazywam się Michał. Biegam od prawie 5 lat. Zacząłem biegać, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowo bieganie było dla mnie środkiem do celu, teraz natomiast jest celem samym w sobie i pasją na całe życie..

Do tej pory ukończyłem 10 maratonów, 4 biegi ultra na dystansie od 63 do 100km oraz wiele mniejszych biegów. Dużą frajdę sprawia mi dzielenie się swoją pasją i doświadczeniem z innymi. Jeśli masz jakieś pytanie bądź wątpliwości dotyczące sprzętu do biegania, pisz śmiało. Odpowiem na pewno ;)

Moim biegowym marzeniem, do którego dążę jest ukończenie słynnego 246 kilometrowego Sparthathlonu.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Białystok Hetmańska

Michał Antuszewski