Bieganie i trail

Mateusz Oracz

Zapytaj mnie o:

odzież do biegania, buty, trail

Biegam od 1999r i nie wyobrażam sobie, żebym mógł przestać to robić. Jest to moja pasja, z której nie zrezygnuje dla niczego innego. Staram się łamać i przesuwać swoje granice biorąc udział w biegach na każdym dystansie. Od 5km rozpoczynając przez 110km ultra trail aż do...najdłuższych biegów ultra, które mam zamiar ukończyć w przyszłości. Staram się motywować do walki ze słabościami na biegowych trasach każdego kogo spotkam na swojej drodze. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz wyniki na przyzwoitym poziomie pozwalają mi być swego rodzaju ekspertem w tej dziedzinie sportu. Z chęcią podzielę się swoją pasją i doświadczeniem z osobami chcącymi rozpocząć swoją przygodę z bieganiem oraz tymi, które już biegają, ale szukają motywacji.

Mateusz Oracz

Łukasz Marczak

Zapytaj mnie o:

Elektronikę dla biegaczy oraz dobór butów biegowych

Nazywam się Łukasz. Na biegowych ścieżkach spotkać mnie można od 2009 roku. Romans z butami biegowymi zaczął się przez chęć startu w Triathlonie. Biegania nigdy nie lubiłem, ale jest to jeden z elementów układanki Triathlonowej. Po pierwszym treningu ten element składowy stał się moim ulubionym. Od tego czasu biegałem coraz dalej i szybciej. Na swoim koncie mam kilka startów w biegach maratońskich oraz ultra. A to nadal nie jest koniec, w planach mam dalsze wydłużanie dystansu.

W moim sercu jest miejsce nie tylko na bieganie - zajmuję się także speedcubingiem (układanie kostki Rubika na czas), inscenizacją walki na miecze świetlne (May the Force be with You!), oraz jazdą na longboardzie.

Jak każdy facet (prawie) jestem gadżeciażem, dlatego śledzę na bieżąco nowinki ze świata elektroniki dla biegaczy, oraz nowości z segmentu butów biegowych. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą w tym zakresie

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Okęcie

Łukasz Marczak

Maksymilian Krajewski

Zapytaj mnie o:

trail, akcesoria dla biegacza, buty asfaltowe oraz odzież

Krótko o mnie:

Biegam od 2005 roku, kiedy to jeszcze bieganie nie było aż tak popularne. Jak większość zaczynałem biegać dla poprawy sylwetki i dobrego samopoczucia, a z czasem przerodziło się to w moją wielką pasję. Przez parę ładnych lat, z mniejszymi i większymi sukcesami, trenowałem w jednym z Krakowskich klubów lekkoatletycznych biegi średniodystansowe. Później zacząłem wydłużać swój docelowy dystans i tak przeniosłem się na biegi uliczne głównie 5km i 10km. W tym momencie cieszę się amatorskim bieganiem, trenując i startując w licznych biegach masowych. Teraz zarażam pasją innych, poprzez wspólne rozbiegania i biegowe wycieczki.

Co mogę dać Tobie?

Przez wszystkie lata zdarłem niezliczoną ilość par butów różnych firm. Zniszczyłem niezliczona ilość ubrań i zjadłem jeszcze więcej żeli energetycznych. Dokładnie wiem tylko ile zepsułem zegarków... Było ich cztery. Z doświadczenia wiem jakie ubranie jest potrzebne na daną pogodę i jakie buty na dany dystans. Wiem, co czują biegacze przy -15 st.C i przy +30 st.C, podczas deszczu i podczas przyjemnego ciepłego powiewu, oraz wiem co to znaczy dać z siebie 150%, podczas gdy przy 120% już się nie może :) Chętnie opowiem Ci o techniczności produktów Kalenji oraz o wadach i zaletach innych marek. Dla mnie nie ma bezsensownych pytań, są tylko ciekawe dyskusje :).

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Kraków Zakopianka

Maksymilian Krajewski