Fitness, taniec i gimnastyka

Paweł Kaszuba

Zapytaj mnie o:

Trening funkcjonalny, cross-training, ćwiczenia siłowe, suplementacja, korekta wad postawy

Początkowo byłem koszykarzem przez prawie 11 lat. Ukończyłem wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i zdobyłem certyfikację trenera personalnego. Specjalizuje się w dziedzinie prozdrowotnej odsłony treningu jaką jest trening funkcjonalny. Ponadto instruktor ćwiczeń siłowych, kettlebell, trx oraz cycling.

W mojej już 4-letniej przygodzie trenera próbowałem już wielu systemów treningowych, które będą mi odpowiadać, jako trenującemu. Pracowałem z jednym, z najlepszych trenerów Crossfit w Polsce – były olimpijczyk. To właśnie on zasiał u mnie sympatię do Crossfitu i zacząłem wspólnie z Nim trenować. Obecnie nie rozdrabniam się na lokalne zawody i powoli dążę do startu na arenie europejskiej.

Moje największe osiągnięcia sportowe:

  • 2:47 na 1000 m - a po kontuzji stawu skokowego mówili, że sobie już nie pobiegam.
  • I miejsce w pierwszej edycji Battle of the Machines (Crossfit), w Bydgoszczy.

Kariera w Decathlon:

Jestem ambasadorem marki Domyos. Promuję produkty w całym kraju nadając właściwy azymut Naszym klientom.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Paweł Kaszuba

Marta Słowińska

Zapytaj mnie o:

odzież fitness, sprzęt cardio , boks

Moim głównym zainteresowaniem sportowym od zawsze była piłka nożna. Uwielbiam oglądać, kibicować ale też grać w piłkę. Kiedy byłam w liceum trenowałam lekkoatletykę, moim największym osiągnieciem było zostanie wicemistrzynią wielkopolski w skoku wzwyż. Od czasu studiów zaczęła się moja kolejna sportowa pasja którą jest siłownia oraz fitness. Na siłownię uczęszczam regularnie, na zajęcia fitness coraz rzadziej ze względu na kontuzję odniesioną w zeszłym roku.

Swoją przygodę z Decathlonem, oraz z marką Domyos zaczęłam 1.5 roku temu. Każdego dnia staje się coraz pewniejsza w swoim fachu. Najważniejsze momenty w pracy to oczywiście zostanie Szkoleniowcem Technicznym Domyos, oraz wyjazd na szkolenie do Francji. Spotkałam tam wiele ciekawych osób z całego swiata. Osób, z którymi łączy mnie wspolna pasja i miłość do fitnessu. Ogromnym zaszczytem było poznanie Managerów oraz Szefów poszczególnych produktów.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bemowo

Marta Słowińska

Jan Opalski

Zapytaj mnie o:

trening siłowy i funkcjonalny, suplementację, sprzęt Fitness.

Z wykształcenia jestem magistrem ochrony środowiska, jednak miłość do sportu sprawiła, że postanowiłem poświęcić się całkowicie sportowej pasji.

Trenowałem amatorsko wiele dyscyplin takich jak: piłka nożna, capoeira, break dance, enduro, skakanie na rowerze. Od kilku lat trenuję na siłowni, która okazała się idealnym rozwiązaniem łączącym w sobie wszelkie możliwe formy treningu. W związku z powyższym w marcu tego roku ukończyłem kurs na trenera personalnego w Fit Academy. Trenowanie ludzi, dobór odpowiednich metod treningowych stało się moją sportową obsesją.

W Decathlonie na targówku pracuję od stycznia 2016 roku, doradzanie klientom, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu oraz pokazywanie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Jan Opalski

Adam Bagrianow

Zapytaj mnie o:

trening siłowy i cardio, odżywianie, suplementacja

Dzięki jednemu z przyjaciół w dość młodym wieku poszedłem pierwszy raz na siłownie, to odmieniło moje dotychczasowe życie.

Ze względu na wzrost 190 cm i dość małą wagę 75 kilo odnalazłem w siłowni lek na moją chudą sylwetkę. Jedząc bez wiedzy co popadnie przytyłem przez okres 2 lat do 103 kilo.

Kończąc różne szkolenia z dietetyki i suplementacji w sportach i spotykając na mojej drodze ludzi, których tak jak mnie wchłonęła ta pasja zrzuciłem 16 kilo przy wybudowaniu ładnej zdrowej sylwetki.

Po obserwacjach na sobie i szkoleniach nauczyłem się prowadzić siebie, jak i innych do celu który chce/chcą osiągnąć. Potrafię dobrać odpowiednią dietę i suplementację jak i doradzić w treningach siłowych i cardio.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bemowo

Adam Bagrianow