Hulajnogi, deskorolki

Mikołaj Tylenda

Zapytaj mnie o:

wszystko, co dotyczy hulajnóg

Cześć, w Decathlonie pracuję od początku 2014. Na co dzień pomagam klientom w sprawach dotyczących sprzętu z małymi kółeczkami: hulajnogami, rolkami i deskami. Lubię jeździć na rolkach i na hulajnodze miejskiej. Na tej ostatniej sprawnie i szybko poruszam się po zatłoczonej miejskiej dżungli. Chętnie pomogę w każdej, nurtującej sprawie dotyczącej hulajnóg.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Piaseczno

Mikołaj Tylanda

Piotr Polański

Zapytaj mnie o:

wszystko, co dotyczy hulajnóg

Nazywam się Piotrek. Mam 20 lat i od roku pracuję w Decathlon. Aktualnie studiuję ratownictwo medyczne na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Poza pracą i studiami spełniam się jako instruktor Związku Harcerstwa Polskiego.

Od dziecka zawsze interesowałem się sportem. Swoją przygodę ze sportem zaczynałem w klubie piłkarskim, jednak szybko zdałem sobie sprawę z tego, że nie jest to sport dla mnie. Wtedy zacząłem jeździć, latem na rolkach a zimą na łyżwach. Szybko sobie uświadomiłem ze uwielbiam jeździć na wszystkim co ma kółka. Stąd moja kolejna pasja jaką jest Hulajnoga. Ten sport jest dla mnie świetną odskocznią od trudów codzienności i pozwala mi się zrelaksować. Choć czasem pojawiają się otarcia i siniaki, sport jest czymś bardzo ważnym w moim życiu i sprawia mi ogromną radość.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bielsko-Biała

Piotr Polański

Stanisław Królikowski

Zapytaj mnie o:

wszystko, co dotyczy longboardów i fishboardów

W Decathlonie pracuję od 2015 roku i wykorzystuję to że mogę testować wszystkie produkty. Dzięki temu zacząłem jeździć na longboardzie i to jest moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu.

Żaden longboard w naszej ofercie nia ma dla mnie tajemnic, dzięki nim zjeździłem dużą część miasta odkrywajac je na nowo - do czego zachęcam też Ciebie. Aby dobrać odpowiedni longboard do Twoich umiejętności i potrzeb - wystarczy że napiszesz, bardzo chętnie pomogę.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Stanisław Królikowski