Jeździectwo

Eliza Starczak

Zapytaj mnie o:

wyposażenie jeźdźca i konia na co dzień oraz na zawody, opiekę nad koniem, sprzęt do jazdy i jego pielęgnację oraz o pomoce dla trudnych i młodych koni

Od urodzenia drzemie we mnie sportowy duch! Ze wszystkich sportów jednak największą pasją stało się jeździectwo. Moją ulubioną dyscypliną są skoki przez przeszkody. Aktualnie posiadam III klasę sportową i mam za sobą wiele startów w zawodach skokowych, w których odnosiłam mniejsze bądź większe sukcesy. Wiele czasu poświęciłam także pracy z młodymi końmi. Uczyłam je wszystkiego od postaw, aż do ich pierwszych startów w zawodach. Jestem także praktykującym instruktorem sportu ze specjalnością jazda konna, a w najbliższym czasie planuję ukończyć także kurs sędziowski.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Kalisz

Eliza Starczak

Joanna Tokarska

Zapytaj mnie o:

jazdę konną, wyposażenie jeźdźca i konia , pielęgnację i żywienie koni, dostępność i charakterystykę naszych produktów

Jeżdżę konno od ponad 8 lat. Jeździectwo stało się moją pasją już dawno temu.
Za sobą mam kilka startów w zawodach, wyjazdów rajdowych, ale głównie jeżdżę rekreacyjnie. Posiadam odznaki jeździeckie zarówno z PZJ jak i z PTTK. Obecnie pracuję także w stajni. W Decathlonie zajmuję się kilkoma sportami, ale głównie koncentruję się na dziale jeździeckim. Zapraszam do kontaktu!

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Reduta

Joanna Tokarska