Sporty rakietowe

Paweł Bereda

Zapytaj mnie o:

tenis stołowy

Trenowałem regularnie tenis stołowy przez 10 lat, zarówno w klubach jak i indywidualnie z kilkoma trenerami na przestrzeni lat. Odniosłem wiele sukcesów na turniejach w kategoriach junior i open (głównie rangi powiatowej), startowałem też w turniejach WTK jako junior. Do dzisiaj pozostaje aktywnym pasjonatem tego sportu. Podczas przygody z tenisem stołowym poznałem wiele osób, zarówno zawodowców jak i amatorów, dzięki czemu lepiej znam ich sportowe potrzeby. Prywatnie gram rakietką złożoną z deski i okładzin Artengo. Na codzień mam styczność w pracy z produktami do tenisa stołowego, więc jeśli masz jakiekolwiek pytanie związanie z tym sportem, doborem produktów, itp. - chętnie Ci pomogę :)

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Paweł Bereda

Paweł Siępak

Zapytaj mnie o:

badminton

Trenuję badminton od 10 roku życia w swoim rodzinnym mieście. Zwyciężyłem wielokrotnie w ogólnopolskich turniejach, w różnych kategoriach wiekowych. Jestem także medalistą Mistrzostw Polski oraz w czasach juniorskich reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej. Od dwóch lat prowadzę zajęcia nauki gry w badmintona dla dzieci oraz amatorów tego sportu, więc bardzo dobrze znam ich potrzeby i wiem co pozwala im czerpać jeszcze większą frajdę z gry w badmintona. Dodatkowo jestem ambasadorem marki ARTENGO testując sprzęt i odzież, a także promując go wśród małopolskiego środowiska badmintonowego.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Plaza

Paweł Siepak

Łukasz Wilamowski

Zapytaj mnie o:

tenis ziemny, padel, inne sporty rakietowe

Swoją przygodę ze sportem zacząłem w wieku 8 lat. Na początku trenowałem tenisa ziemnego na kortach TKKF "Orzeł" w Rumi, później reprezentowałem klub KT Arka Gdynia w zawodach pod okiem trenera Krzysztofa Kacprzyka. Od ponad roku dzielę się swoją dziesięcioletnią pasją z klientami odpowiednio dobierając dla nich sprzęt oraz akcesoria. Od listopada 2016 roku zostałem szkoleniowcem technicznym oraz reprezentantem marki Artengo.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Gdańsk Przymorze albo na kortach tenisowych Arka Gdynia.

Łukasz Wilamowski