Sporty rakietowe

Maciej Ociepa

Zapytaj mnie o:

badminton

Moim głównym sportem jest badminton w którego gram już 20 lat. Przez ten okres miałem okazję reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Mój obecny ranking światowy to 461 w grze podwójnej mężczyzn i 661 w grze mieszanej. W Polsce moje najwyższe rankingi to 5 w grze pojedynczej i 3 w grze mieszanej. Jestem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Po za badmintonem interesuję się również squashem, piłką nożną, bieganiem i jazdą na rowerze.

Nawiększe osiągnięcie sportowe:

Zdobycie srebrnego medalu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w grze pojedynczej, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski Elity w grze mieszanej w 2015 roku, a także 3 i 5 miejsce w rankingu w Polsce.

Osiągnięcia w Decathlon:

Zostałem partnerem technicznym Artengo! Dzięki temu odwiedzam dużo nowych miejsce i mam możliwość poznania wielu nowych i bardzo ciekawych ludzi. Na przykład w czerwcu 2015 otrzymam rakiety Artengo do testów, które pojawią się dopiero w sprzedaży w 2016 roku. Swoim doświadczeniem pomogę w dopracowaniu szczegółów tych rakiet.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Częstochowa

Maciej Ociepa

Paweł Siępak

Zapytaj mnie o:

badminton

Trenuję badminton od 10 roku życia w swoim rodzinnym mieście. Zwyciężyłem wielokrotnie w ogólnopolskich turniejach, w różnych kategoriach wiekowych. Jestem także medalistą Mistrzostw Polski oraz w czasach juniorskich reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej. Od dwóch lat prowadzę zajęcia nauki gry w badmintona dla dzieci oraz amatorów tego sportu, więc bardzo dobrze znam ich potrzeby i wiem co pozwala im czerpać jeszcze większą frajdę z gry w badmintona. Dodatkowo jestem ambasadorem marki ARTENGO testując sprzęt i odzież, a także promując go wśród małopolskiego środowiska badmintonowego.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Plaza

Paweł Siepak

Paulina Krzywicka

Zapytaj mnie o:

każdą sprawę związaną ze squashem

Kim jestem? Przede wszystkim człowiekiem czynu! Zastanawiam się tylko przez chwilę i działam. Sport jest w moim życiu od zawsze i stanowi jego ważną część. Obecnie najczęściej można mnie spotkać na korcie squashowym. Na treningach i turniejach daję z siebie 110% i przekraczam kolejne granice swoich możliwości. Każde zwycięstwo daje mi siłę do dalszej walki, każda przegrana jest cenną lekcją i motywacją do działania. „Rakietą macham” niestrudzenie od 12stego roku życia. Zaczynałam w lidze juniorów, jako dziewiętnastolatka zasilałam już zastęp seniorów. Jestem dumną reprezentantką Kadry Narodowej! Niejednokrotnie stawałam na podium zyskując tytuły:

  • Mistrzyni Polski Juniorów kat. Open U15 w 2009 r.
  • Mistrzyni Polski Juniorów kat. Open U17 w 2011 r.
  • Drużynowa Mistrzyni Polski Juniorów w 2012 r.
  • V-ce Mistrzostwo DMP w 2013r.; Drużynowa Mistrzyni Polski Juniorów w 2013 r.
  • 3 miejsce w IMP Seniorów w 2014 r.; V-ce Mistrzostwo DMP w 2014 r.
  • 1 miejsce 3 Dywizji Drużynowych Mistrzostw Europy 2015 r.
  • 4 miejsce IMP Seniorów 2015 r.

Na codzień próbuję okiełznać drzemiącego we mnie tygrysa i zasiadam w szkolnej ławie. Uczę się w Medycznej Szkole Policealnej na kierunku Technik Masażysta.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Paulina Krzywicka

Łukasz Wilamowski

Zapytaj mnie o:

tenis ziemny, padel, inne sporty rakietowe

Swoją przygodę ze sportem zacząłem w wieku 8 lat. Na początku trenowałem tenisa ziemnego na kortach TKKF "Orzeł" w Rumi, później reprezentowałem klub KT Arka Gdynia w zawodach pod okiem trenera Krzysztofa Kacprzyka. Od ponad roku dzielę się swoją dziesięcioletnią pasją z klientami odpowiednio dobierając dla nich sprzęt oraz akcesoria. Od listopada 2016 roku zostałem szkoleniowcem technicznym oraz reprezentantem marki Artengo.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Gdańsk Przymorze albo na kortach tenisowych Arka Gdynia.

Łukasz Wilamowski