Turystyka i wspinaczka

Jakub Krzeciński

Zapytaj mnie o:

artykuły związane z turystyską

Całe moje życie jest jedną wielką podróżą. Wyjeżdżam gdzie tylko mogę i kiedy tylko mogę. Jednocześnie szczególnie upodobałem sobie góry. Wszystkie. Dzieciństwo związane było mocno z Pieninami, później wędrowałem po Beskidach, a od stostunkowo niedawna odkrywam Tatry.

Najcześciej podróżuję sam, w związku z czym muszę polegać tylko na własnym doświadczeniu, wiedzy i sprzęcie. Chętnie odpowiem na pytania na temat wykorzystania i użytkowania produktów marek Decathlon.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Targówek

Jakub Krzeciński

Paulina Kubicka

Zapytaj mnie o:

wspinaczkę sportową i skalną, sprzęt wspinaczkowy

Swoją przygodę ze wspinaczką zaczęłam 12 lat temu. Od najmłodszych lat pasjonował mnie ten sport. Gdy miałam zaledwie 7 lat zaczęłam wspinać się w Uczniowskim Klubie Sportowym pod okiem instruktora oraz jeździłam na zawody po całej Polsce. Nie pomijając wypadów na skały oraz obozy szkoleniowe. Niestety swoją przygodę ze wspinaczką przerwałam na 4 lata, między innymi ze względu na kontuzję. Od dwóch lat wracam do swojej pasji tak często jak tylko pozwala mi na to czas. Wciąż rozwijam swoje umiejętności oraz technikę co mi daje naprawdę dużo radości.

Obecnie w Decathlonie jestem szkoleniowcem technicznym ze wspinaczki. Daje mi to mnóstwo energii, ponieważ mogę dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z ekipą Decathlonu z całej Polski. Dzięki temu poznaję również wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę dzielić się swoją pasją i popularyzować markę Simond w Polsce.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Gliwice

Paulina Kubicka

Anna Saukens

Zapytaj mnie o:

odzież, buty lub plecaki turystyczne

Od najmłodszych lat pasjonuję się turystyką, którą zaszczepił we mnie mój tato, szczególnie TURYSTYKĄ GÓRSKĄ. Jestem aktywnym piechurem i wykorzystuję każdy wolny czas na pokonywanie szlaków górskich. Preferuję wielodniowe wyprawy po górach z plecakiem.

W firmie Decathlon pracuję od 4 lat, obecnie jestem szkoleniowcem technicznym z zakresu sprzętu i odzieży turystycznej. Niejednokrotnie mam okazję testować produkty z grupy odzieży, butów i plecaków, a następnie dzielić się doświadczeniem i wiedzą z innymi użytkownikami.

Sukcesami jakimi mogę się pochwalić są zdobyte odznaki małej złotej GOT oraz korony Sudetów, a także jestem na końcowym etapie zdobywania Korony Gór Polskich.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Poznań Franowo

Anna Saukens

Mikołaj Michalak

Zapytaj mnie o:

buty turystyczne, kemping i plecaki

Od 7 lat zajmuję się turystyką górską, w której się specjalizuję. Moja działalność to głównie Polskie Tatry, gdzie w ciągu 5 i pól roku udało mi się latem przejść wszystkie szlaki. Aktualnie jestem w trakcie kompletowania takiego zestawu w warunkach zimowych. Dodatkowo aktywnie działałem również w Bieszczadach, Pieninach i Gorcach.

Najciekawszym dotychczasowym osiągnięciem jest przejście głównej grani Gór Fogaraskich w Rumunii (Karpaty południowe)

Dodatkowo jestem studentem II roku Turystyki i Rekreacji o specjalności "Rekreacja Ruchowa" na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Celem na najbliższy czas jest zdobycie swojego pierwszego pięciotysięcznika - Elbrusa, oraz aktywność górska w Alpach.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Bydgoszcz-Fordon

Mikołaj Michalak

Mateusz Lewandowski

Zapytaj mnie o:

Turystykę górską. Specjalizacja obuwie turystyczne oraz odzież.

Góry towarzyszyły mi już od wczesnych lat mojego dzieciństwa. W swoim życiu miałem okazję uprawiać praktycznie wszystkie sporty z nimi związane, od najzwyklejszej turystyki i trekkingu przez wspinaczkę, speleologię i alpinizm.

W Decathlon pracuję od 3 lat. Obecnie jestem liderem trekkingu oraz szkoleniowcem technicznym. Dzięki temu mam okazję testować wiele produktów Quechua / Forclaz oraz dzielić się zdobytą wiedzą z klientami i współpracownikami.

Doświadczenie zdobywałem głównie w Beskidach, Tatrach, Bieszczadach oraz zagranicą, Alpy i Kaukaz.

W najbliższym czasie planuję poprawić moją aktywność w górach wysokich a także odbyć kilka dłuższych wypraw trekkingowych.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Sosnowiec

Mateusz Lewandowski