Wędkarstwo

Maciej Jess

Przygodę z wędkarstwem rozpocząłem kilkanaście lat temu łowiąc ryby na metody spławikowe, bat i odległościówka. Obecnie wędkarski czas poświęcam dwóm metodom: spinnigowi oraz method feeder.

Każdy wypad z wędką nad wodę jest nowym doświadczeniem, które po zakończonej sesji staram się analizować i wyciągać wnioski, aby łowić jeszcze skuteczniej. Moim celem jest świadome i regularne łowienie ryb, które rozpalają wyobraźnię każdego wędkarza.

Dzięki pracy w Decathlonie poznałem nowe wędkarskie specjalizacje, które będę chciał wprowadzić do swojego hobby. Wymiana wędkarskich doświadczeń ze współpracownikami i z klientami pozwoliła mi na dopracowanie technik połowu drapieżników na spinning. Dzięki codziennemu kontaktowi z szerokim asortymentem wędkarskim zapoznałem się i zaopatrzyłem w odpowiednie produkty, które dały mi możliwość dopasowania się do warunków panujących nad wodą.

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Targówek

Maciej Jess

Jakub Słomka

Wędkarstwo w moim życiu było od najmłodszych lat, mój tato łowił odkąd pamiętam. Za młodych lat zabierał mnie wraz z braćmi nad Wisłę. To tam stawiałem swoje pierwsze kroki z metodą spławikową. Trochę zajęło mi dojście do tego, że jednak jestem stworzony do innej metody :) Spinning to jest coś co pokochałem i poświęciłem się temu do dnia dzisiejszego.

Od 10 lat wykonuję przynęty, które z powodzeniem wykorzystuję na różnych polskich wodach, a inni wędkarze użytkują je na całym świecie. Od kilku lat biorę także udział w licznych zawodach, w których mam przeróżne sukcesy. Największy jaki odnotowałem to 10 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Spininngu w 2014 roku. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o łowieniu pstrągów, okoni, sandaczy czy białorybu na spinning pisz śmiało!

Spotkasz mnie w sklepie:

Decathlon Warszawa Targówek

Jakub Słomka